Jump to content

Man of steel


Recommended Posts

Gledo Man of Steel.

 

Svidja mi se Man of Steel.

 

Man-of-Steel_01.jpg

 

Ima raznih veselosti, provejava Nolan onoliko, ali ne preozbiljno kao Metnem, ipak je Snajder dileja pa se i to vidi.

 

Ima geekish momenata, ima smeha ima bolidnosti pomalo, ako ćemo u detalje ima i problema sa fizikom kada spasava Lois, al dobro.

 

U svakom slučaju, intro priča, nastavak svakako sledi.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Man of Steel - generalno veoma dobar, ne smara (which is a good thing), ima odlichnu koreografiju akcionih scena i neverovatno mnogo specijalnih efekata (prvi put mi je u glavi bilo da su otishli over the top sa efektima dok sam gledao film...). Definitivno vredi gledati u bioskopu, 3D isto nije losh i ne smara. Svidja mi se kako su odigrali i kako su ukomponovali uloge Rasela i Kostnera, kao i to kako su isprichali prichu o poreklu i sazrevanju Kal-El-a u super heroja.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

...ako ćemo u detalje ima i problema sa fizikom kada spasava Lois, al dobro.

Мислиш требало је очи да јој испадну? :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Scene tuche u Kanzasu i Metropolisu su preterane, ima jednostavno previshe detalja u koreografiji akcije da to moze normalno da se skapira za jedno gledanje... U svakom sluchaju cu ovaj film gledati sigurno josh nekoliko puta kada se pojavi HD rip.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odlican film u smislu god tier film o super heroju. Pogotovo sto je Supermen mnogo nezahvalniji za film od Betmena, po nekom mom misljenju.

Ne znam da li je neko izvalio pred kraj filma cisterna koja se srusi ima natpis "Lex Corp", to smatram kao hint da ce u dvojci Luthor biti zlikovac, sto me raduje :)

Link to comment
Share on other sites

Odlican film u smislu god tier film o super heroju. Pogotovo sto je Supermen mnogo nezahvalniji za film od Betmena, po nekom mom misljenju.

Ne znam da li je neko izvalio pred kraj filma cisterna koja se srusi ima natpis "Lex Corp", to smatram kao hint da ce u dvojci Luthor biti zlikovac, sto me raduje :)

 

Ima tako gomila momenata sa hintovima, prilično za smejanje :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Odlican film, ali fali mu malo humora. Ne mogu da se zalim sto ima previse akcije :D, ali moglo je se ubaciti par smesnih momenata a da se ne izgubi ozbiljnost filma. Supermen je takodje mogao da malo vise prica ipak je on glavni lik.

 

Dizajn odela negativaca je vrh i mnogo mi se svidja cinematografija filma, bas nije superherojska nabudzena tipa Spiderman/Iron Man/Thor, tu mora da je Christopher Nolan umesao malo prste :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam josh jednom, ovog puta vodio klinca u IMAX - vrh je! U nekoliko scena sam suzu pustio, spoj muzike i slike je na momente perfektan (poz za Hansa). Bedak je shto ce ovaj film zaraditi manje od poslednjeg Iron Man-a i nadam se da ce produziti prichu jer zaista ima potencijal da bude epic.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

film je zaradio neverovatan hejt kod nekih ljudi i "kriticara"

 

RedLetterMedia ga je napljuvao bas

 

al boli me uvo meni je legao film ko budali samar a kad se poredi sa Green Lanternom i Capetanom Amerikom ovo je Dark Knight na kvadrat

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, RedLetterMedia verovatno nisu gledali Olympus Has Fallen, to je debilan film, naprimer. Supermen je upravo ono shto bi trebao da bude - mnogo efektnih scena akcije, all-round-good-guy Superman, plitak i pitak zaplet i jednostavan rasplet.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Jel propustam neki vazan detalj pa ne mogu da ukapiram,ali kako je ubio ono Zoda na kraju...slomio mu je vrat samo i to je to ? Sve u svemu film mi se svideo,General Zod najvise,nikad bolji glumac za tu ulogu,nesto ga ne posmatram kao negativca

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Jel propustam neki vazan detalj pa ne mogu da ukapiram,ali kako je ubio ono Zoda na kraju...slomio mu je vrat samo i to je to ? Sve u svemu film mi se svideo,General Zod najvise,nikad bolji glumac za tu ulogu,nesto ga ne posmatram kao negativca

 

skrckao mu je vrat, al bilo mu je teško. meni je zod glumac nekako retardiran. naročito sa varijacijom na temu šiški koje mikronski precizno padaju na čelo 

 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sledeći je Superman/Batman, kao nastavak Man of Steela, ali inspirisan Millerovim DKR-om.

Čitali su na Comic-Conu rečenicu kada Bets ponizi Supicu (koju smo pre neki dan spominjali u plemenitom društvu!).

Čak i logo koji su prikazali sinoć, iza HOPE (lol) ima Millerov Bat logo.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...