Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

samo da podvučem da je smokvica po nekim kriterijumima jeza jezivosti po pitanju #ekipasupericatamanica.

 

low level scum političari, erstehipofajzen junior tech savy fegeti, ovi novi dizelaši što idu uveče u starkama (ne znam kako da opišem), emancipovane_a_kurve i to.

 

(lol koji frust)

 

elem, verovatno i nije loše mesto za prvi dejt, ostavlja taj ukus prividne kulnosti i blagostanja :)

 

Nisam bio eonima, ali "Bre" i "Vrt" kod SC Vračar su nekoć bili ok za te  letnje varijante.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Лепо сам написао, осим ако неко није троловао. Један пост чак има и трол фејс, други је Килијев.

 

Ili si bezobrazan ili nesto drugo sto nije pametan. Trol fejs je zbog Kalisa, a ne zbog celog posta. A Kilijev post deluje prilicno ozbiljno. A ako cemo diskreditovati post samo zbog toga sto ih je neko napisao, onda bi to znacilo da ja trebam diskreditovati svaki tvoj post na ovoj temi jer si ti u zivotu sprcao ... koliko puta?

realno, ako devojka nece da se isprsi za bioskop i veceru - treba da je iskuliras. 100% nije spremna za emocije, a to je ono sto je bitno.

Tako je, ako je ona njega pozvala na veceru i onda tamo nece da plati nego se pravi luda i treba da je iskulira.

Edited by Цар
  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Одјеби бре, Даки.

 

Nemoj ti meni sad odjebi. Nemoj biti bezobrazan. Ako se ispostavilo da je tvoj argument invalidan i baziran na neopreznoj proceni ozbiljnosti necijih postova treba da se izvinis i Dz za vredjanje i da priznas da si pogresio. Ovo sto radis je cist frust prema zenama jer si jos uvek nevin. 

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

To što su Hajli i Daki rekli. I jeste, moj odgovor je bio na ta dva što sam kvotovala, plus 100 spika uživo i to od mlađih likova u svojstvu trenda da si magarac ako ponudiš više od šetnje na prvom dejtu, a ako ona traži više onda je splavaruša

Rado bih se još raspravljala al neam vremena sad, drugi put :*

oO

 

Link to comment
Share on other sites

или нас трујете, или не читате/разумете шта пише нас пар са истим мишљењем све време, или сте једноставно ретарди (а знам да нисте)

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Zashto sam prochitao ceo ovaj topic  :fp:

 

My 2 cents - nije vazno gde je vodish, ako joj se svidjash. Ali, ako je odvedesh na neko mesto koje joj se svidi, imash velike shanse da prcash ;)

 

Sve je to individualno, vodio sam ribe i na Savu i na zemunski kej i na Kalemegdan i u fensi restorane i kafice. Statistichki gledano, 50-50 je ispalo na kraju, dakle i shetnja i restorani/kafici rade posao, ali samo ako ste na istoj frekvenciji.

 

 

Za nas matorce, jedan od osnovnih kriterijuma trenutno za dobar sprc je - "deca su zauzeta ili deca spavaju"  [roflmao]

  • Upvote (+1) 1

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...