Jump to content

PS4


bolkonski

Recommended Posts

iako nije pomenuto i dalje zvanično, sasvim je moguće da će hrvati dobiti kao i normalne EU zemlje, pa možda odatle. A opet, nije nemoguće i da stigne od nekog retailera iz EU koji je napravio neki dil da pošalje CL-u čim stigne kod njih, fazon 28-27og. Opet, u takve kombinacije mi se ne uklapa ta cena od 46 hiljada, bilo bi garant skuplje. Baš me zanima dal će stići tim avanserima tačno tada.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

iako nije pomenuto i dalje zvanično, sasvim je moguće da će hrvati dobiti kao i normalne EU zemlje, pa možda odatle. A opet, nije nemoguće i da stigne od nekog retailera iz EU koji je napravio neki dil da pošalje CL-u čim stigne kod njih, fazon 28-27og. Opet, u takve kombinacije mi se ne uklapa ta cena od 46 hiljada, bilo bi garant skuplje. Baš me zanima dal će stići tim avanserima tačno tada.

 

Postoje velike šanse da Hrvati neće dobiti kao normalne EU zemlje :) Ali javićemo :)

Link to comment
Share on other sites

USTASA!

 

:))

 

A zasto ne otici u Segedin,kupiti PS4,dobiti AFA-u nazad od 24% i imati legalnu garanciju?

 

to je skroz ok ako kupuješ ps4 negde u septembru 2014 :) ali ovako za prvu kupovinu i one koji žele biti najbrži, verovatno manje moguća opcija :)

Link to comment
Share on other sites

Pa u sustini PAL sistem je najpopularniji u Evropi, tj tu ga svi koriste, ali ga koriste i ovi Saudijci i slicni arapi. Pa se onda po tome razlikuje od ostatka Azije, u sustinu su tu mislili Evropa plus Dubai, Katar i slicni arapagosi, nego je lepse da se kaze samo PAL markets. 

 

Mada moram priznati da sam prijatno iznenadjen sto smo "na mapi", mada bi mozda bilo bolje da nas dodaju zvanicno i na PSN. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...