Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

ladno gruja peder lolo nosi helanke lolo

 

salim se grujo i ja ih nosim na treningu pa nisam peder i najveci sam car :(

Nisu helanke, trendza tebra, evo dokaza nakon što sam im bacio varajića i postigao esej!

1545804_10202980561739623_1708643483_n.j

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

тренџа и дуксер, јебени љапани из панчево :)))

nemoj tako, BRAŠO!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jel dobar taj asoiaf?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[:D]

према "сетингу" стола, рекао бих да је од тих 2 сата било:

- 45 мин "препирке" дал је боља љута/шљивовица, кајсијевача или клековача

- 15 мин полупијани ортак покушава да вам објасни правила

- следећих сат времена покушај играња, док је припитост препрасла код свих у пијанство.... осим код тебе, ти си већ од почетка био пијан

- након тога сте прешли да им покажеш нови комп и спржио си звучнике пуштајући 100 пута "Алал вера" на макс и гађао комшијиног кера са диском са драјверима  [;)][8D] 

 

пс. задња ставка толико познато звучи... [V]

пс.2 кад спамујеш исту слику на пет топика! [;)]

пс3. ок ти ниси сигуран, па шта кажу остали? јел добро?

Edited by brue
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa otprilike tako nesto:). Nisu ni oni sigurni posto svi prvi put igraju, jedino je ovaj drugar cija je igra pikao nekoliko puta i svidja mu se. A on i nije toliki asoiaf frik tako da kapiram da bi se svidela svakome ko je fan knjige/serije. Ima valjda razlicitih verzija igre, znam samo da su sve dosta skupe, tipa 10k dinara. Ima malo nekih glupih pravila, ali kad se navikne covek trebalo bi da nije lose za zezanje:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

koje su vicine omiljene pepermint bombone?

 

1508019_10202021949803947_1646720603_n.j

nisu te,nego spermint HEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...