Jump to content

pričajte


Recommended Posts

 

sad ima svi da me napusite samo tako, ali moram ovo da kazem...cim su je odbili za operaciju na par klinika, u nemackoj i jos negde cini mi se, znaci da su sanse za prezivljavanje bile minorne, cak i sa novim srcem...a amere boli kurac naravno, uzeli su pare za op, pa posle sta bude...i onaj drugi deo price koji je peja pominjao, treba ipak biti racionalan ma koliko to surovo zvucalo...koliko je drugih ljudi moglo sa se izleci za taj milion dolara umesto sto je potroseno na nesto sto je vrlo verovatno osudjeno na propast...znam, odvratno zvucim i sam sebi, ali jebiga, napunite me minusima sad...nek joj je laka zemlja:(

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nema minusa Dule. Ja nista nisam znao o ovome, danas sam slucajno na sajtu Politike nasao, i tuzno zaista. Nisam znao da je vec "odbijana" da bude primljena i operisana u nekoliko klinika. Jbg, taj racionalni stav je lakse izreci, a slazem se 100%, nego primentii na licnom primeru. Ali da, neka pociva malena u miru.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Дуле, неће те нико напушити, то је вечна људска морална клацкалица. Сети се ''Ја, робот'' клешовања са спасавањем лика из воде (нисам чру, само сам гледао филм, не знам дал је исто у књизи). 

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam se smorio....

 

nego, master of potkresivanja voca...

nekoliko meseci kasnije toliko rodilo da su grane krenule da se lome....

 

 

 

 

1072089_10151612320923020_134015748_o.jp

 

Suddenly a wild Dule appears  :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nemke car:)

 

Дуле, неће те нико напушити, то је вечна људска морална клацкалица. Сети се ''Ја, робот'' клешовања са спасавањем лика из воде (нисам чру, само сам гледао филм, не знам дал је исто у књизи). 

 

hijao, nemoj asimova da pominjes, zavrsice se eva lvl wotom:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sve ja to kapiram za malu, imali smo i na forumu noodlea, ali tu nema racija, dok postoji i milioniti deo promila sanse da uspe.

A to koliko je moglo biti izlecenih za milion, opet ovde nema tezinu.

 

Da se pitam sta je sve moglo da se uradi sa milion od onog dembila Miladina, ili milijardi koje su pokrali, ihaj. Moglo je svasta.

 

Uglavnom, grozno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Новац се прикљупљао због ње :) овако се не би ни прикупио :) Свеједно не верујем да су узели милионче амери :) Више су хтели гаранције јер су знали чак иако успе мора да лежи месец два пет не знам колико  :) а то кошта :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nemke car:)

 

 

hijao, nemoj asimova da pominjes, zavrsice se eva lvl wotom:)

Неће, него просто указујем на то да нема вјечне истине што се тога тиче јер је то ствар перцепције. Вил Смит је у фазону да је робот сиса, ти нпр. си у фазону да је робот рационалан, а ја ето не знам шта да кажем ни теби ни њему јер немам појма у ком сам фазону заправо.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Šta sam ja zapravo čitao upravo

 

http://www.uterusdidelphyshelp.com/apps/forums/topics/show/2552413-double-vagina-and-sex

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Juče sam jeo kod Lokija prvi put posle hiljadu tri-četiri godina/e i nešto mi deluje kao da se ona pljeskavica smanjila, a cene su udaranje po ušima. Kao ono na sajmu automobila kad uzimaš pljedžu kod onih što prodaju ispred. 

Link to comment
Share on other sites

Juče sam jeo kod Lokija prvi put posle hiljadu tri-četiri godina/e i nešto mi deluje kao da se ona pljeskavica smanjila, a cene su udaranje po ušima. Kao ono na sajmu automobila kad uzimaš pljedžu kod onih što prodaju ispred. 

 

То им се десило онда када су се преместили преко пута, све су успели да сјебу. Ја сам узео једном тада и никад више нисам ни помислио (не из тинејџ ината него је стварно прелол). А дође ми да плачем, локи ми је баш погађо жицу, волим то желе зека месо за пљеку што је гумено, а опет не мора да се жваће, некако ми олскул. И наравно кајмак цар. И пуњена пљека цар, са кило сира.

И онда одеш и по истој цени (а увек су били скупи, ал нека, пре је то било оправдано) ти дају папир лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...