Jump to content

pričajte


Recommended Posts

svirali su 1:45 :)

 

jaoo, samo da se pojavi neki snimak tog Deeper Underground, da vidis kako JK maši prvi takt i krece kasnije da peva :)

 

dobro je bilo inace, al ovo je RUR moramo malo da zakeramo

 

vrlo je moguce da si bio negde gde ti je zvucalo kao da su uleteli u kontru, ali ovde je sve kao sat, covek se malo steka za pevanje, ali za njegove godine je vrh sta radi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

:D

 

trupsi

 

 

nije promasio? :)

 

meni je najvise smetalo sto je kasnio chuku, a i ovi pre njih su smorili do bola :)

 

0:21 ? vs youtube.com/watch?v=TdwBRn2NKWM @ 1:09

 

 

a i generalno throughout celu pesmu, po meni vokal u deeper underground treba da ima drugaciji flow i da se bolje gadja sa on-beatom. jbm li ga, subjektivno?

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

pa brate, stekao se sa glasom, to nije toliko lagana stvar za pevati, ali to nije nista strasno za njegove godine, pritom su momci malo brze svirali pesmu :) ne znam dal si slusao sisters of mercy ili the cult kada su bili na uscu prosle godine... :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

0:21 ? vs youtube.com/watch?v=TdwBRn2NKWM @ 1:09

 

 

a i generalno throughout celu pesmu, po meni vokal u deeper underground treba da ima drugaciji flow i da se bolje gadja sa on-beatom. jbm li ga, subjektivno?

 

istripovao si :) ali da, stedi glas.. a btw na exitu je falshirao 20x vishe nego sinoc tako da je josh i sredio glas kakav je bio :)

Link to comment
Share on other sites

ostaviću ovo ovde

 

http://www.sloganmaker.net/2013/07/dildomaker-makes-dildos-out-of-everything/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako su jebene stvari kao sto su virtual insanity, cosmic girl, around the world mogle jebeno biti napravljene 1996. godine, kako

Nije sve tako belo! '96 je napravljeno 200 na sat, a par godina ranije si ti napravljen :tf:
Link to comment
Share on other sites

Ja jutros u prevozu, i vidim neku ribu, ne izgleda zapušteno i zlostavljano, fino sređena itd, prolazi pored nekih kola, vidi nešto na zadnjem sedištu, pokušava da otvori vrata, izvaljuje da je zaključano i nastavlja dalje.

 

Nisu njena kola, ko nije razumeo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...