Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Drugu godinu uzastopce ne idem na exit, i drugu godinu uzastopce skontam koliko mi se zapravo ide, ali tek kada pocne festival i hajp. I pomalo nostalgisem za nekim ranijim exitima kada je celo drustvo bilo za akciju tih 4 dana, al ne ono nadjes nekoga sa kim ces veceras izblejati gore, nego akcija koja se dogovara mesecima pre exita :)

Jebo mamu koji sam deda, RL Y U DO DIS, Y U MAKE ME A DRONE, Y U KILL FUN?  :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

obe su dobre, desna je bolja, a ako je leva keti peri lookalike, ja sam dilan iz beverli hilsa

igy pls desno je mirina sveca, tj, choova bivsa, a ova levo jedino sto nije busty, ali ako nema iste oci i usta, onda sam slep

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

TN_1640.JPG

Je l neko konzumira ovo?

Moj malisha je alergican na vecinu stvari koja postoji....(mleko, jaja, psenica)...

Ovo je jedna od retkih stvari koja mu ne smeta...

Nije lose....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

igy pls desno je mirina sveca, tj, choova bivsa, a ova levo jedino sto nije busty, ali ako nema iste oci i usta, onda sam slep

 

 

mira, mirina sveca, i cho su dolazili u deus!

 

Ofc ako misliš na miru, antipodovu "devojku"

 

OMG Antipod, marko y u o dis !

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ova levo ima nosinu zbog koje sam strejfovao kada sam otvorio sliku da mi ne izbije oko!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...