Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Chet Baker, kukuruz šećerac, šopska salata i pivo, teško je

Burek ft. Jogurt

Prvi će početi da ga sprovodi Komkast, a kasnije u toku nedelje primeniće ga i AT&T, Kejblvižn, Time Vorner i Vržn.

 

VRŽN!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

:c

 

http://www.youtube.com/watch?v=jsmYIZ9I6vk

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Брате, данас имао момачко, сутра имам момачко, у суботу свадбу и у недељу свадбу. И умре ми баба данас док сам ишао на момачко. И оно не знам, кева ово оно... сахрана у петак, јеботе тотални трип, момачко, момачко, сахрана, свадба, свадба. Само чекам да се заврши недеља фазон:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bedak Duljo :(

 

Ja inace sutra idem u Jefferson City da potpisem za novu skolu. Full stipendija, hrana, smestaj i mozda cak i posao. Vise detalja kad se vratim. Inace sebican sam, dodjem na topic da kazem sta se desava kod mene a slabo jako citam kako ide ostalim ljudima.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Дуљо, окружи се драгим лицима колико можеш, и ГГ до недеље. Хладна глава :*

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Bedak Duljo :(

 

Ja inace sutra idem u Jefferson City da potpisem za novu skolu. Full stipendija, hrana, smestaj i mozda cak i posao. Vise detalja kad se vratim. Inace sebican sam, dodjem na topic da kazem sta se desava kod mene a slabo jako citam kako ide ostalim ljudima.

btk

ionako samo ja citam kako ide ostalima  :D

Link to comment
Share on other sites

baš zajebana situacija, nemam pojma kako bih se postavio. to su ti ova dva kumstva? ja ne bih prodao ortake, al verovatno bih iskulirao momačke večeri (mada je pitanje koliko one zavise od tebe)

Link to comment
Share on other sites

Фала другари.

 

Ма ништа, идем на све, јебига. Нисам неки протоколарни лик, па ми није то трип, у смислу ''јао не, не испоштивам ово зато што радим сад ово'', али свеједно је мало геј. Мада ето, ако ништа, није фазон сахрана на дан неке свадбе, то би тек било истриповано, овако сваки дан имам нешто, па ајде.

Али је циркус свеједно.

 

Мислим, океј, ми смо знали да она неће још не знам колко, а и што каже Дуле, то иде по реду, била је и матора, осамдес и кусур, него што су сад та два (три) догађаја сад испреплетани, што су тотално истриповане коцкице.

 

Иначе, само једно венчање ми је де сам кум, ово једно ће неко други бити (то смо нешто још пре се нашли и утаначили, дуга прича лол), али да, то су та два.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па мене неће да импактује не знам колко, пошто сам врућина лик, а не ладноћа лик, али опет јебга...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...