Jump to content

pričajte


Recommended Posts

o pa

 

Stigao mi invite za novi Google Maps [ok]

meni pre 10 dana josh :tf:

Мени није стигао, штп ме не чуди, јер ја јако ретко користим Гугл мапе.

Из овога могу да закључим да их Вића користи чешће од мене, док је Драган несвесно открио део "7 минута" мистерије. :о

Link to comment
Share on other sites

Znas kad sam ja poslednji put kupio meso onako ljudski...

Vise se ni ne secam...Sve nesto na neke merice koje mere grame...

 

A voce i povrce je tek pakao...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kakve cene jbt, bio do pijace i mesare da kupim osnovne stvari i ispade sve 2k dinara, voce postalo luksuz a dimljeni vrat misaona imenica za studente :D 

 

Kilo svinjskog buta/plecke bk je ~400 rsd + Pecurke 400g za ~100rsd, luk ti je ~30 kinti kilo... To mozes da razvuces na 2-3 dana ili jos duze ako dodas pirinac.

Sargarepa ti je tokom cele godine ~50 kinti, kupus je ~20, to sve moze da se dinsta i da bude vrh uz bilo kakvo meso ili pecurke...

Blitva i tikvice su ti u sezoni i super idu uz krompir... Uskoro krece i spanac, to ti je sve ~40-60 dinara po kili, zavisi gde kupujes.

Svakako, znam da verovatno nemas vremena da kuvas, ali, izdvoj bar 2 dana u nedelji, napravi vece kolicine, hranices se malo kvalitetnije i ustedeces dosta ako izbacis razne mesne preradjevine i krenes da spremas klopu.

 

 

Inace voce je u nekim momentima zaista pakleno skupo, sa druge strane, ako kupujes nektarine sada, ili razne uvozne jabuke, naravno da neces proci ispod 100-200 po kili... :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Inace ne secam se da si bio toliko retardiran ranije. Sta se desilo?

 

Kako sam se navukao na ivi sokove zju. Za tri dana sam popio jedno deset limenki:). Jos ima kod mene radnja gde je 50 dindzi umesto 65.

 

Oduvek sam se pitao zašto razni doktori i nuntricionisti toliko insistiraju na "NE PIJTE GAZIRANO TO JE NEZDRAVO JAKO!". Sad znam odgovor.

:tf:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi za neke nije skupo, pre neki dan sam u metrou video gospodina bivseg ministra, trenutno ne mogu da se setim kako se zove ali znam da je bio u Kostunicinoj vladi, lik je napravio ceh od 140 000 dinara, pazari u velikom stilu... Posle je sve to natrpao u neki ogroman dzip i vozi boro :)

 

Inace sve je jako poskupelo, ono sto je najveci trip je da ta industrijska hrana je zapravo kod nas mnogo skuplja nego na zapadu tipa u Nemackoj, u Nemackoj ja za 20 evra kupim mnogo vise nego ovde(govorim samo o industrijskim proizvodima).

 

Zato u Nemackoj kvalitetno povrce i voce je jako skupo, to u Srbiji mozete da uzmete za mnogo manje pare, ali opet tamo je plata 20 puta veca tako da ni sam ne znam kako ljudi uspevaju da izvuku kraj sa krajem...

Link to comment
Share on other sites

Иви је цар, али имам теорију да некако акутно функционише:) Нпр. узећеш и рећи ''јеботе да, ДА, иви, како сам то заборавио, ох која оригинална фора, газирана бресква омг дај ми тријес комада'' и тако недељу дана и онда годину дана опет коца:) Док са коцом то не иде тако.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јебига, тако мене ради:) Никад нисам узео коцу, НАРЕЛУ, кокту и попио дес комада до бацања пегле, али иви јесам. И онда видим такав пост о баш том ивију. И саберем два и два!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...