Jump to content

Xbox One


Slađan

Recommended Posts

Pročitah negde al' sad ne mogu da nađem link da su kao "objasnili" koncept oko igara i svega.

 

Jednom u 24h mora konzola da se prijavi serveru, a izdavači mogu da biraju (!) da li će da dozvole prodaju polovnih igara dalje i to naravno za neki fee. 

 

Bilo je još nekih retardiranih stvari pa nisam ni popamtio :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je eto npr muka politicki korektnih "sajber novinara" koji se slihtaju izdavacima da bi opstali u poslu i bas mi prija Angry Joe i njegov angry-gamer pristup.

 

I sta vas dvojica serkate, ovako svako od nas besni kao gamer kad mu useru omiljenu igru/ konzolu/ film =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za džija ali ja ciljam na to što "glumi ludilo", a ne ide mu/ne stoji mu, kao recimo što stoji debelom Frensisu. Meni je lično oduvek smetalo što je Angry Joe u stvari uglavnom fejk angry, a više ga boli kurac... što uglavnom nema veze sa onim što priča i tu se neretko složim sa njim. Samo mu je prezentacija za klince od 12 godina, ništa više nisam dovodio u pitanje.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa ono prvo pizde na sve moguce stvari za koje je ocigledno da ce takve biti i da se nece nista promeniti... mislim fazon pizdenja sto ms ne slusa fanove ? orly ? voda mokra? rupa na saksiji ? dule voli rakiju ?

 

mislim ne pada mi napamet da gledam random likove na yt kako kenjaju nesto o igricama (isti su ako ne i gori od placenih kvazi novinara)  nego eto malo malo na letim na link i prosto ne verujem koliko lose glume ili sta vec, i onda ponavljaju taj fazon nonstop

 

realno od svih tih likova jedino mi se svidja totalbiscuit tu i tamo i njemu rado dam sansu i  saslusam kad naletim 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...