Jump to content

Šta ste se danas zapitali?


Recommended Posts

Često mi tako kroz glavu prođu neka manje ili više zanimljiva, luda ili pak totalno bezvezna pitanja i uvek sam u fazonu da to negde beležim ili tako nešto... pa evo beležićemo ovde :) možda neko dobije i odgovor na neko svoje pitanje!

Danas sam se zapitao - koliki mi je životni šut za 3 poena u basketu? Koliko tu zapravo može da bude ubačenih/pokušaja..?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam zasto farbaju put (zebre i bus stajaliste) radnim danima u 14:00 i prave toliku guzvu.
Da li mi je vece mucenje da idem kolima kroz Beograd ili autobusum..

Ne mogu sada da se setim ali ono, u busu se toliko iskljucim i razmisljam o tako random stvarima, zapamticu ih za sutra pa cu napisati [:D]
 

Zapitao sam se zašto je sve postalo sranje


Nemoj biti pesimista, samo optimizam i trazenje pozitivnih stvari u svakoj situaciji! [:D]



 

Edited by Atelas
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Свакога дана док шетам градом размишљам због чега дебеле жене имају жељу да се утежу до те мере да изгледају као кобасице..

  • Upvote (+1) 1

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

dosta puta mi se desi (pogotovo u prevozu, ofc) da razmisljam o nekoj osobi koju vidim u basu i zapitam se kuda se ta osoba zaputila, sta radi u zivotu i kako bi meni bilo da sam na mestu te osobe :D

ovo mi je prvo palo na pamet :)

Slicno se meni dogadja, ali ne fokusiram se na jednu osobu, nego razmisljam kako u tom momentu u busu se nalazi ~50 ljudi (nebitno) i da svako ima svoj tok misli, svoju brigu, svoju radost. Naravno, onda ugledam ljude u automobilima, na stanicama, pa mi sve to postane nekako previse za shvatiti/razumeti.

Kapiram ja da nije to sad nista revolucionarno, ali eto, toga se setih. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da u 2013. i dalje ne postoji bolji nacin da se operise parcijalna ruptura tetive od toga da je pricvrste sarafom za kost

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Свакога дана док шетам градом размишљам због чега дебеле жене имају жељу да се утежу до те мере да изгледају као кобасице..

e to to! svakodnevno pitanje!

zasto to rade? al ne stvarno - zasto? mislim, ima sigurno sta drugo da obuce da izgleda barem normalno, ali neee.... jel ona stvarno misli da je to nekome lepo? 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

e to to! svakodnevno pitanje!

zasto to rade? al ne stvarno - zasto? mislim, ima sigurno sta drugo da obuce da izgleda barem normalno, ali neee.... jel ona stvarno misli da je to nekome lepo? 

Ја би њих јурио бацачем пламена кроз Кнез Михајлову, али реално... Што је најгоре, то се некоме свиђа, АЛО СВИЂА?! ЈАООООООО

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Шта је ту чудно, људима се свиђа свашта, садо мазо, дебеле рибе, анорексичне рибе итд. Дебеле рибе су чак и цикличне кроз историју, као фул тренд акција. Мислим, није као да ћу да бацим пеглу што је прошла нека утегнута гица прасић, боли ме курац.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...