Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Brate ja sam posle perioda kad sam je jurio bio sa xy riba, to se dešavalo 2011. godine. Ja znam da ti ne bi prestao da kakiš sve i da ti čovek detaljno analizira kako stoje stvari , ali ipak ću da se potrudim još jednom. Dakle stvarno sam bilo zaljubljen u nju te prve polovine 2011. godine, ali ništa nije bilo zbog x faktora, međutim posle nekog vremena stvorila se određena zajednička društvena grupa, pre svega zbog toga što je moj prijatelj furao sa njenom ortakinjom. I dakle u okviru tog društva je moje cimanje nje interna fora, smaraju nas zbog toga, pa smo rešili da ih ubacujemo malo.

 

Dakle ništa drugo nego kežual zajebancija jer se narod zapravo primio i zanimljivo mi je da ih gledamo kako reaguju, šalju nam poruke i slično.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

И сад ће Мохи да ти одговори исто што и горе.

 

Ако је интерна зајебанција, онда је логично да ће бити интересантна том унутрашњем кругу људи и логично је да неће имати исти одјек код људи који не знају ни њу, ни тебе.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

dozivim veliki transfer neprijatnosti kad vidim da neko prevodi ono "I can do it!" ..  i to sa "Ja to mogu!"

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslednji put bio baš naložen na neku ribu i fejlovao da je smuvam pre nekih pet godina, i iskreno, bilo bi mi preglupo da pravim s njom ovakvu foru, a želim i da verujem da bi me oterala u kurac ako bih uopšte predložio nešto slično. doduše, nije baš ekvivalentna situacija jer se ja s tom ribom ne družim, al ne vidim da bi to celu akciju učinilo manje glupom...

Link to comment
Share on other sites

meni je neprijatno kad pomislim kolko ona i drugarice ogovnjavaju čabketa kad se nađu na kafi

"AAA SLADAK JE MICAAAA, kako mozes da ga leras"

"neeee leraaaam gaaaa, mi smo drugariiii"

 

Ali čabke, boli te uvo, bar ćeš se sećati romansirane mladosti! sigurno ćeš sa 40 misliti da ste se možda i smuvali!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jednu na koju sam se lozio taj neki fazon ko Chabke... a danas smo ortaci, i jbj ali sam vise u fazonu "gde mi je mozak bio" od kad sam je upoznao bolje malo. ... i ne bih ovu foru pravio s njom... ma moze i samo "ne bih ovu foru pravio tacka" lol.



Leeeeeeeeeeeepa

nedostajeeeeeeš

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

мени дође да одем и да је бијем док не почне да моли да је Чабке чмарише.

 

или да млатим Чабкета док не очврсне.

 

морао бих неког да млатим, у сваком случају.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ajde dok ne stignes kuci, onda ide rekurzija :tf:

хохохохохо...

drale, rejven je voljan da sparinguje, proziva me stalno !

стварно, толико ми је гадна ситуација. баш се уклапа са оном фотком Чабкетовом из кафане.

 

ЧАБКЕ ОВО ЈЕ ТВОЈ ЖИВОТ, А НЕ ЖИВОТ НЕКОГ ИМАГИНАРНОГ ЛИКА ИЗ НЕКЕ КЊИГЕ ЈЕБОТЕ!!!!!!

 

едит:

и како да спарингујем са Рекијем, како да ми се не омакне?!?!? то мора неки професионалац...

 

:tf:

 

[:D]

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Meni taj svičer odavno ne treba, al može da me zovete za kafanu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

е може та кафана, јебала нас она, и ја имам тону једа да сублимишем у алкохолном испарењу.

 

ШУЦ!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:(



koja smo postali kontra "Ana forumu".

 

:((

 

sadnli a uajld....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAJF apirs.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moja ode, al nesto utanjila sa poklonima. doduse dobio sam moderan djubrovnik, sad ne mora da se saginjem kad metem.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...