Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio u petak na midnajt hajkingu po kosutnjaku, mrtvi pijani po mrtvom mraku, u subotu zatvorili bigz sa bolesnom stenadi, i sad stigao kuci posle 2-3 dana, posto sam dobio karte i zaglavio na ramstejnima...  Nisam neki ljubitelj, koliko sam ih voleo kao mali, ali ono je vrhunska cirkusna predstava :)
Vatra, vatrometi, polivanje publike sa improvizovanom spermom, itd. Jedino je malo smorilo kada su na obe djitre u razmaku od 5 sekundi pukle zice, i ono, matrica nastavlja da melje duhast bez blama a ovi otisli da menjaju djitre...

Cabke, hoce cura da ti da witchera :tf:

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jjebes ga, ja sam davno video ovaj klip i gledao sam ga sa gadjenjem, i mislio sam da ne izvode takve vratolomije vise, ali eto...

Inace Igi, vise je bilo zabrinjavajuca kolicina pirotehnike i vatre na bini, oni ljudi koji su pljunuli pare za fan pit su se pored sperme nagutali i vrelog vazduha, pepela, itd ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jjebes ga, ja sam davno video ovaj klip i gledao sam ga sa gadjenjem, i mislio sam da ne izvode takve vratolomije vise, ali eto...

Inace Igi, vise je bilo zabrinjavajuca kolicina pirotehnike i vatre na bini, oni ljudi koji su pljunuli pare za fan pit su se pored sperme nagutali i vrelog vazduha, pepela, itd ;)

 

A ja cuo da je bilo vidno manje pirotehnike nego prosli put, pa ti vidi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cabke, hoce cura da ti da witchera :tf:

 

Odlično :D

 

Jel može sledeće nedelje to da org, idem u Jgd za praznike?

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odlično :D

 

Jel može sledeće nedelje to da org, idem u Jgd za praznike?

 

 

pa ona rece cetvrtak-petak sad da sabijemo neki alkohol posle ponoci, posto radi do kasno, i nije joj jasno koja ti tacno druga knjiga treba, posto kaze da ima 2gi deo romana ili drugi deo knjige sa kratkim pricama... jebote, koji ste gikovi :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa ona rece cetvrtak-petak sad da sabijemo neki alkohol posle ponoci, posto radi do kasno, i nije joj jasno koja ti tacno druga knjiga treba, posto kaze da ima 2gi deo romana ili drugi deo knjige sa kratkim pricama... jebote, koji ste gikovi :D

 

Ja baš imam prvi deo romana i prvi deo kratkih priča, oba druga dela u suštini nemam :D

 

Odgovoriću ti na pm ostatak :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa ona rece cetvrtak-petak sad da sabijemo neki alkohol posle ponoci, posto radi do kasno, i nije joj jasno koja ti tacno druga knjiga treba, posto kaze da ima 2gi deo romana ili drugi deo knjige sa kratkim pricama... jebote, koji ste gikovi :D

moze i bez prva dva kvadrata

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1612694498517e40145aa80139641168_orig.jp

 

pa jebem mu mater

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

u cemu je problem?



crnac sam sebi skandira majmunske krike?? U U U U U U?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://workshopchr_sisaomeexperiments.com/projects/armsglobe/

 

sabili nas hrvati u izvozu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...