Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Realno, bravo Astora!

 

Ja sam izašao iz kola taman kad je počinjao pljusak, i otvorim kišobran a efekat kao kad pera kojot otvori malo kišobranče dok na njega pada stena :) NIkakve koristi od toga :) Srećom pa je brzo protutnjalo.

Link to comment
Share on other sites

Malopre dobijem neku panorama sliku ali nema strelica da se pomare nigde. I pogledam tablice na kolima kad ono nase tablice, Ča. I pored na kuci stoji tabla neke firme za preradu plasticnih proizvoda. Izguglam firmu, nadjem adresu, ubodem je na mapi i dobijem 6,5k iz jednog poteza :tf: Nisam ocekivao nista iz Srbije posto znam da nas nema na google maps. Inace na posteno bez googlanja sam izvukao 9k

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

 Random se spawnujes negde na google map i treba da pogodis lokaciju. 5 razlicitih lokacija i sto si blizi vise poena.

 

http://geoguessr.com/

 

pa ovo je sjajno, bauljam nekim selom u potrazi za naznakama lokacije :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kad si spomenuo ciz kejk, gde ima pristojnog po gradu?

 

ne'am pojma, imali smo topic ili je neko jurio, pa možda da iskopaš, ovaj je home made :)

 

 

 

koja to birokratija radi subotom?

 

:)

 

E pa Ljermontova :) Zapravo sam išao na rizik, kao daj da vidim da li ću imati sreće, ako ne rade makar da u AMS-u samo uzmem one papire i uplatnice pa ću u ponedeljak.

 

Dođem u Ljermontovu kad ono - žive duše nema :) In a good way, pošto rade :) I odmah završio u AMS-u, uplatio u Komercijalnoj i bio prvi na šalteru za registraciju.

 

Inače, ne znam kad je Dačić planirao da se registracija plaća samo jednom uplatnicom, meni opet uvališe 6-7 komada kojekakvih dažbi i taksi.

Link to comment
Share on other sites

sto bi se oni smarali da razdvajaju po racuna kad mozes ti, ha!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...