Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mogao bi zaista da pitas svoje dobre drugare iz microsoft ® skajpa zasto opcija copy selection radi isto sto i copy message tj ne kopira selektovano vec kopira celu poruku sa imenom kontakta i vremenom poruke i zasto je to default i za ctrl+c. Hvala.

e i meni to strasno ide na kurac, doduse ne u Skajpu koji ne koristim skoro nikad vec u Lync-u koji koristim poslovno. Kada kopiras text on pomisli da je dobra ideja da kopira i jos brdo drugih govana (tipa kada kopiras url onda ga kopira prvo kao tekst a onda u zagradi doda jos jednom ceo url... fun fun)
Link to comment
Share on other sites

I ja sam pomislio to,prosunjah se malo nisam ni bio do stadiona gore(jel moglo uopste?), gomila hulibratorija kao sto sam i mislio, dosta je prostrano kul je al' je kopija usca/dc-a

@lesko

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

čigro siso, bio si mi u kraju a nisi došao da mi doneseš limun i kocu u bolničku postelju :(

A jebi ga Dobrivoje, radio sam ceo dan, bukvalno. Sutra opet, tako da ne mogu da stignem nikako. :(

 

@Ivan na Vozdovcu, tacno na mestu gde je pre bio stadion, koji se sad zapravo nalazi na vrhu samog trznog centra. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja sam pomislio to,prosunjah se malo nisam ni bio do stadiona gore(jel moglo uopste?), gomila hulibratorija kao sto sam i mislio, dosta je prostrano kul je al' je kopija usca/dc-a

@lesko

 

Nije kopija iznutra, nego prosto svaki shopping mall iznutra manje-više isto izgleda, retki su neki iskoraci iz tog šablona.

 

edit, nisam video protin komentar, rekao je manje-više istu stvar,, samo ironično, jel te :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo ko je glavni vođa te cele priče, imao sam utisak da je Merkator-Roda kombinacija, zbog radnji i svega, ali možda i nije.

 

A što se stadiona tiče, tu je valjda onaj show sa tribinama i stubovima, što je Čabke pisao o tome u nekom od topica.

Link to comment
Share on other sites

A što se stadiona tiče, tu je valjda onaj show sa tribinama i stubovima, što je Čabke pisao o tome u nekom od topica.

 

Jeste, mnogo su zajebali stvar sa predebelim stubovima, gusto raspoređenim po svim tribinama, što drastično sjebeva preglednost dobrog dela sedišta. A tu je u debilna loža koja će isto da učini deo sedišta oko nje potpuno neupotrebljivim za normalno praćenje utkamice. Načičkali su ove stubove kao da rade još jednu jebenu zgradu od olova na krovu, kad ono postavljaju jebenu ceradu po krovnoj konstrukciji [roflmao]

 

 

376121_10151435132038650_527156569_n.jpg

60558_10151435131988650_1675033355_n.jpg

 

68502_10151435131908650_1478266293_n.jpg

935332_10151435131918650_746006702_n.jpg

 

Ruku na srce, mimo tog neshvatljivog propusta u projektovanju ovog stadiončića, sam stadion estetski izgleda jako lepo.

 

Druga, daleko važnija greška u projektovanju, su ovi zidovi koji su jako blizu samog terena, što opasno ugrožava fudbalere. Ko prati malo detaljnije fudbal, poznat mu je onaj žalosni nesrećni slučaj hrvatskog fudbalera koji je poginuo kada je u žaru borbe pored auta udario glavom u betonski zid tribina, istovetan zidu koji vidimo ovde oko terena,

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zgazio mi palac Dovla sinoc na basketu...sad me boli kad ga savijam :(

 

Inace, lepo jutro, prija svezina....posle ce verovatno da bude kuvanje...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...