Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Krenem jutros na posao, pored mene (mini bus je u pitanju na sedistima u zadnjem redu) neke dve zene u prominentnim 40-im...sve vreme jedna prica kako zena njenog brata (a, zive u istoj kuci sa dva ulaza lol) ne zna da kuva....i 20 minuta prica samo o tome jbt...otpade mi i ovo malo kose sto mi je ostalo... [:(]

 

hteo sam da joj kazem da ne kuva, al se verovatno zato jebe ko soko pa kompenzuje...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

In b4 a kako se to sokolovi jebu

 

Ispolagao neke ispite ovih dana, raskrstio sa nekim kurvama, uplatio wow.

Život je lep.

 

Danas treba da se iscimam do majstora na detaljni pregled auta, pa polako da krenem sa sređivanjem svega što nije u redu.

Jea!

Link to comment
Share on other sites

In b4 a kako se to sokolovi jebu

 

Ispolagao neke ispite ovih dana, raskrstio sa nekim kurvama, uplatio wow.

Život je lep.

 

Danas treba da se iscimam do majstora na detaljni pregled auta, pa polako da krenem sa sređivanjem svega što nije u redu.

Jea!

photo-thumb-8413.jpg?_r=1346981265

Link to comment
Share on other sites

није он њу тукао мокријм ужетом, он је њу тако купао



ох види, само сам три странице промашио

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Danas treba da se iscimam do majstora na detaljni pregled auta, pa polako da krenem sa sređivanjem svega što nije u redu.

 

znači neće ti još dugo biti lep život :D

Link to comment
Share on other sites

A tek da vidite kako je majka štitila dete u naručju kada je došao masovni ubica :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 

da, neki dan sam vdeo da je neko na tv pricao o nacinu izvestavanja novinara, ovo je stvarno prevazislo svaku meru.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam sinoć prošao tuda i vidim posut pesak i beli bmw x5 natovaren na kamion, al kontam da to nije isti sudar bio. pet sudara dnevno kod opštine, jebo te

Link to comment
Share on other sites

Prošao sam tuda kad je bio uviđaj za sudar sa tom X peticom. Bmw-u maltene ništa, drugi auto napred uništen, međutim vozač bmw-a je neka tatina pičkica u trenerci (sa kvarcovanom ribom ofc), momak je bukvalno vrištao, histerisao i čupao kosu. Da sam jači i da nije bila milicija tu, pa tačno da mu zavrnem par šamara.

Link to comment
Share on other sites

da, klasični sudar na tom mestu je da neko iz pravca starog merkatora zakuca nekoga ko ide ka fontani bočno. za početak bi mogli pandure koji se štekaju iza bilborda na kraju brankovog mosta da prekomanduju na to mesto. em je ograničenje 40 pa će više para uzeti, em će blejati u hladu, a dolazi leto.

Link to comment
Share on other sites

iskreno, na kruynom toku se sudar desava iskljucivo yato sto su ljudi debili.

 

Stanes, pogledas da LI IMA NEKOG U KRUNOM TOKU, nema vozi polako, ima, sacekj da prodje.

Ja tuda stalno idem, pregledno je, i stvarno ne vidim neku tehnicku omasku

 

Ali vidim degene koje ulaze opusteno u kružni tok bez pažnje sa 50 na sat

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

iskreno, na kruynom toku se sudar desava iskljucivo yato sto su ljudi debili.

 

Ali vidim degene koje ulaze opusteno u kružni tok bez pažnje sa 50 na sat

 

to da su ljudi degeni se uzima kao aksiom, i zato ulica treba da ima krivinu pre nego što se ulije u kružni tok. to nije svuda izvodljivo, al kod opštine jeste, nego ih je boleo kurac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...