Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

A znači tako se prave telefoni!

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

922930_10151575496959322_253631724_n.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

skontao sam pre neki dan da ce se price koje budem pricao unucima mahom odnositi na avanture dozivljene putujuci na i sa faksa u ns zeleznicom :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ovde ko je pametan, da ignoriše totalno ovu i da priđe bilo kojoj od onih riba iza sa nekom improvizacijom priče na temu ''nisam ni video ovu plavušu pored tebe žive'' prco bi u wcu posle 5 minuta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovde ko je pametan, da ignoriše totalno ovu i da priđe bilo kojoj od onih riba iza sa nekom improvizacijom priče na temu ''nisam ni video ovu plavušu pored tebe žive'' prco bi u wcu posle 5 minuta.

Naprotiv, te ribe bi mislile da si gej ako nisi primetio ovu boginju plodnosti i mislile da hoces da ih odvojis tom spikom samo da bi ih cesljao. 

Naravno, u skladu sa tim, mislile bi da si jeziv i oterale te u kurac!

Link to comment
Share on other sites

Nekome je Bog dao ljepotu, nekome pamet, nekome humor, a nekome da zna da zaradi pare. Sto je veci car onaj prvi od onog drugog, ali onaj drugi od onog treceg? Stavise, mislim da sam ja najveci car jer nista nisam dobio na gotovs jer sam morao najvise da se trudim! Sve ovo govorim jer mi tvoj post ima podrugivacki prizvuk!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...