Jump to content

Faшisti, Nacisti i ostali...


Recommended Posts

Ne, nije, mada su bili prisutni. Pa sta? Ja sad uzmem majicu sa likom Harija Krisne, odem na takav skup, a sutra u novinama pise da je sektas jedan od organizatora? Aj' objasni mi tu logiku, molim te... A za tvoju informaciju, Obraz nije zabranjen jer je nacisticki ili rasisticki opredeljen, nego zbog "nasilnickog ponasanja" zajedno sa jos tonom navijackih grupa. Nije na odmet da malo proguglas o umerenoj i ekstemnoj desnici...

Koji. si. ti. debil.

Link to comment
Share on other sites

То је конкретни металски кафић, није генерализација!

Не видим да ти металци праве срања у џез кафићу него су дошли јер је готивна блеја и готивне пичке и шта све не и понашају се ко и сви остали гости. Тиме се ставља тачка на и. То што тај металац гајби пусти слејер не значи да је он лицемеран. Јок, него ће да га пушта у џез кафићу који има своју музику и озвучење. Или ће напрасно да почне да слуша џез који му се не свиђа да би могао да блеји у џез кафићу. Зашто? Као што рекох, он тамо блеји због других ствари и никог не дира, нити смара конобаре да пусте метал.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ово је гејм овер. испао си из круга озбиљног саговорника. боље иди да сад не почну да те напушавају.

АЛАЛ ВЕРА АЛАЛ ВЕРА!!!!!!

[jupi]

tek sad ispao? Dobely pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lik Harija Krisne [roflmao]

A cek, alti je nekom rekao da je glup zato sto ne veruje u teorije zavere. Samo mu Drale daje pluseve na postove!

I treba. Svaki forum koji drži do sebe mora da ima bar jednu Srbendu iz importa. Sad nam fali još neki LDP-ovac što nosi arafatku i možemo na turnir u Pokemonima. :))

Jedan je Kalahan:Dirty_Harry_6418.jpg

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

То је конкретни металски кафић, није генерализација!

Не видим да ти металци праве срања у џез кафићу него су дошли јер је готивна блеја и готивне пичке и шта све не и понашају се ко и сви остали гости. Тиме се ставља тачка на и. То што тај металац гајби пусти слејер не значи да је он лицемеран. Јок, него ће да га пушта у џез кафићу који има своју музику и озвучење. Или ће напрасно да почне да слуша џез који му се не свиђа да би могао да блеји у џез кафићу. Зашто? Као што рекох, он тамо блеји због других ствари и никог не дира, нити смара конобаре да пусте метал.

meni bi licno smetalo da blejim u dzez kaficu ako imam averziju prema dzez kulturi.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

meni bi licno smetalo da blejim u dzez kaficu ako imam averziju prema dzez kulturi.

Јесте и онда би седео гајби цео живот, или би добијао батине у метал кафићу?

Мислим, јеботе који лол. И мени смета што немам мерцедес, ај да не возим ништа, иако могу киу. Исто ми смета што не могу да јебем Џесику Албу, ај да не јебем ништа.

Јер ако јебем нешто што није Џесика Алба, то је лицемерно, јер би ја баш јебо њу.

Ево, возим ауто, а мислим да је човек сјебо планету загађивањем. Баш сам лицемер што не живим на дрвету и пијем кишницу.

Мислим да треба да узмеш фењер и да идеш Кнезом го и да вичеш ''покажите ми неког ко није лицемер''.

А јеботе, не познајем те, ал брате, патку на пањ стављам да си ти по тој твојој логици тешка лицемерчина, ал оно, баш баш.

а ако ти сестра ради у џез кафићу?

Враво Иване, ето како човек у једној реченици напише оно што ја дрвим сто година

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

teras u krajnost sad, niko nije altija tukao u srbiji, niti je bez posla prao sofersajbne pred skupstinom

sedeo bih u metal kaficu jer je to moj native environment, ili bih otisao u dzez kafic i ne bih vise srao o tome kako su dzez isfoliran muzicki pravac, a kad me neki metalac pita za dzez rekao bih ok je i to , ja sam metalac i dalje, al eto i dzez muzika ima svojih prednosti

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

а ако ти сестра ради у џез кафићу?

ko sto rekoh, onda bih iskulirao i ne bi srao okolo kako svi kafici treba da pustaju metal

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Али ти си отишао тамо да муваш пичке. Ниси никог узнемиравао у џез кафићу, нити срао по музици. Сереш са ортацима гајби. Да постоји метал кафић где су исто толико добре пичке, ти би отишао на кеца, АЛ НЕ ПОСТОЈИ.

Твоја солуција је да или зготивиш џез који не готивиш или да јебеш неке скрндеље. Или да, кад седнеш са ортацима на гајбу, случајно не сереш о џезу, јер, боже мој, ти си у џез кафићу муво рибе.

Јел Алти реко да су у џез кафићу лоше рибе, а мува их? Није. Него му је лоша музика, стави човек чепове у уши и смара пичке, јебига, трпи да би каро.

Не идем у крајност, него прокламујем реалан живот. Није реално ставити трешхолд на ''перем шоферке испред скупштине''.

А иако избегаваш да даш честит одговор Ивану, убо је невероватно једном реченицом. Ја сам заборавио на фамозни ''сестра случај''. Тешко ћеш сада да исфураш антилицемерје кад смо се тога сетили.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Али ти си отишао тамо да муваш пичке. Ниси никог узнемиравао у џез кафићу, нити срао по музици. Сереш са ортацима гајби. Да постоји метал кафић где су исто толико добре пичке, ти би отишао на кеца, АЛ НЕ ПОСТОЈИ.

Dule slažem se da su džez pičke bolje ot metalnih. :)

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Да постоји метал кафић где су исто толико добре пичке, ти би отишао на кеца, АЛ НЕ ПОСТОЈИ.

upravo

zato sto dobre picke ne dolaze u metal kafice, nego bleje u dzez kaficima

i onda bih stavio prst na celo i razmislio pa jebote vidis taj dzez fazon je zapravo kul

i prestao bih da serem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Џез фазон је кул пичкама које би ти да јебеш. Ерго, мораш да идеш у џез кафиће да би их појебо. Ти о самом фазону и даље можеш да мислиш шта оћеш.

Исто тако, можда је газда џез кафића најјачи кримос икад и има гомилу пара, па све преврх пичке блеје тамо, а нико не сме да прави срања, па нема инцидената.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali bi ti ipak onda ortaku preporucio da otvori metal kafic, jer je metal do jaja, iako znas da u metal kafice dolaze raspadi od riba, pivo je razvodnjeno i bude sranje svake subote?

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ја сам се изгубио. џезери су браћа нацисти, а мјеталци педери или шта?

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

нашао сам. јбт, 2 стране о џезу и мјеталу...

џезерски кавић је Канада, а Срби су мјеталци. џез је педерастија, а мјетал су сарме и Амфилохије. сад можемо сви да пратимо даље.

:)))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...