Jump to content

Faшisti, Nacisti i ostali...


Recommended Posts

Pa ako ultradesnicari organizuju protest onda je to ultradesnicarski protest cak i ako na njemu ima ljudi koji to nisu.

Zasto nema levicara ili neutralnih, pa verovatno jer ne zele u obor sa stokom.

Obraz je koliko se ja secam zabranjen, tako pise i po netu, odakle tebi da nije?

Jebala tebe gej parada on je priveden jer je taj dan kad je SVE BILO ZABRANJENO hteo da protestvuje za ko zna sta i posle upozorenja policije da se skloni.

I ako ces stvarno da stajes iza altijevog posta onda apsolutno nema potrebe da vise diskutujemo o bilo cemu.

Ali ja ti upravo rekoh da su organizatori ljudi koji nisu ultradesnicari. Branko Pavlovic je bivsi Koracev potpredsednik, pobogu. Otkud tebi uopste da se radi o ultradesnicarima? Zato sto je neko cije misljenje visoko cenis sa B92 tako rekao, ili zato sto verujes da samo ultradesnicari mogu da organizuju takve stvari i da se bave tim temama, ili sta?

Ne zele u obor sa stokom? Argh, koji rejdz brate, udarila mi krv u glavu, svasta bih ti napisao sada...

Proverih sad i j a, izgleda da jeste zabranjen Obraz. Video sam ih u decembru u onoj setnji na minus 10, pomenute inicijative "Nikad granica", pa reko' cim su tamo bili sa svojim obelezjima, nisu zabranjeni. Svejedno, ima ih saka jada i nemaju nikakvu perspektivu omasovljenja pa ih ni ne hvatam na radaru niti me interesuju.

Sto se Aleksica tice, niti se ja borim za njegovo oslobadjanje niti trazim pravdu za njega, niti bilo sta slicno. Samo ti ukazujem da je uzasno povrsno da cenis drustvene aktiviste po njihovom odnosu prema gej paradi. Da upotrebim popularan izraz, to je brate cipovanost. Posebna prica je sto taj Aleksic ima sasvim drugaciji fokus delovanja, i taj njegov protest na dan parade ima neki svoj kontekst koji je tebi nepoznat, ali znas da je priveden taj dan pa odmah pretpostavljas da je krezava budala koja je isla da lomi pedere!1.

A altijev post nisam ni procitao do sada, a i sada samo zato sto si mi ti prebacio da stojim iza njega pa rekoh da vidim iza cega bi to tacno trebalo da stojim... :)

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je obraz, ZABRANJENA ORGANIZACIJA, jedan od osnivaca.

Ama zabole me kurac da li njegov protest ima veze sa gej paradom ili ne on je BAS TAJ DAN hteo da PROTESTVUJE ZA STA GOD ISPRED SKUPSTINE i nakon sto mu je policija rekla da ne moze ON JE TO IPAK URADIO i priveden je kao ODGOVOR NA ALTIJEVE BALJEZGARIJE DA JE BESPRAVNO OZNACEN KAO TERORISTA .....

Pa odgovorio si na moj fakin odgovor na njegov post.

Jasno mi je da lupetas bez da citas ali tako ces samo doci, kao drugar ti, na ignore pa necemo ni pricati preko foruma posto je meni pun kurac vaseg tripovanja kako pravite razliku tako sto "ratujete" za "koz" na jebenom ruru protiv grdje dvinija i jos par "intelektualaca" ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Iz kog univerzuma si ti ispao ...

Iz univerzuma zvanog Ontario, Kanada. Nazalost tvoj nacin razmisljanja je toliko zatvoren, da odbijas da poverujes u ono sto ti neko napise iz iskustva. Kakav si ti lik, kapiram da ces u narednom postu da mi "objasnis" neke stvari o Kanadi, koju si mozda jedino na razglednici video... [roflmao] Pa ajde onda pametnjakovicu, raspitaj se koje su posledice ako neko odbije da ustane tokom himne u skoli, ili na ceremoniji dodele drzavljanstva, pa mi napisi ovde da se malo smejem, jer ja, eto, ocigledno zivim u svemiru pa ne znam...?! Uzmi zapali zastavu Kanade, kao sto su u Novom Pazaru i Bujanovcu palili zastavu Srbije, pa mi javi kakve su posledice, eto ocigledno ti znas...

A da nije obraz jedan od osnivaca te gradjanske inicijative "Nikad granica"? Obraz koji je, jelte, zabranjen?

Ne, nije, mada su bili prisutni. Pa sta? Ja sad uzmem majicu sa likom Harija Krisne, odem na takav skup, a sutra u novinama pise da je sektas jedan od organizatora? Aj' objasni mi tu logiku, molim te... A za tvoju informaciju, Obraz nije zabranjen jer je nacisticki ili rasisticki opredeljen, nego zbog "nasilnickog ponasanja" zajedno sa jos tonom navijackih grupa. Nije na odmet da malo proguglas o umerenoj i ekstemnoj desnici...

A taj tvoj gmo car je hteo da protestvuje ispred skupstine na dan gej parade kad je ista zabranjena zajedno sa svim ostalim skupovima. Ne znam o kom oznacavanju kao teroriste pricas.

Jasno mi je da nema poente i da ces mi izvuci sad neke clanke sa vaseljenske ali je svakako jako rofl-tasticno citati ove gluposti.

Ne, ocigledno ne pratis celu stvar od pocetka. On je mesecima unapred najavio svoj skup, a derposi svega desetak dana unapred. Onda Vlada donosi FASISTICKU odluku da tokom 10 dana zabrani SVE JAVNE SKUPOVE, bili oni nasilni ili ne. To niko nema pravo da radi u demokratskom drustvu, da ti oduzme pravo da mirno drzis protest. Onda Aleksica hapse (zajedno sa jos pet maloletnika) i optuzuju ga za teror, bez obzira sto na njegovom skupu NIKAKVOG nasilja nije bilo. Na kraju mu odredjuju ogromnu novcanu kaznu, koju covek naravno nije mogao da plati, pa mu je umesto toga urucen poziv za tvorza. Sa druge strane, a opet protivno odluci Vlade, derposi ne odustaju od parade, izbija nasilje u tom delu grada, policija intervenise, ali niko od derposa nije optuzen za bilo sta. Zasto...? A kao fora, Aleksic je kriv. Nastavi da citas B92 prijatelju, odlicno ti ide... [roflmao]

Edited by aLti
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

joj sto volim ove dragana mirkovic gastere sto zive u najliberalnijim i najprogresivnijim zemljama sveta a-la svedska, austrija, kanada, a ovamo seru o pederima, obrazu i crkvi. kako ti se stomak ne prevrne svako jutro kad ustanes pa se setis gde si? ja da sam na tvom mestu spakovao bih kofere za srbiju koliko sutra

  • Downvote (-1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Imas neki argument za laprdanje, ili opet prazna prica, po stoti put...? Po tebi, izgleda da bi dijaspora trebalo da velica pedere i GMO, i da pljuje po Crkvi u slobodno vreme poput Cede, jel to...? Pa da ti nije dijaspore care, koja svake godine upumpava vise milijardi evra u Srbiju, takvi "pametnjakovici" poput tebe bi umrli od gladi, jer bi im prosecna plata umesto sadasnjih 300 evra bila 50. link

Link to comment
Share on other sites

joj sto volim ove dragana mirkovic gastere sto zive u najliberalnijim i najprogresivnijim zemljama sveta a-la svedska, austrija, kanada, a ovamo seru o pederima, obrazu i crkvi. kako ti se stomak ne prevrne svako jutro kad ustanes pa se setis gde si? ja da sam na tvom mestu spakovao bih kofere za srbiju koliko sutra

ват

Пада ми на памет неколико контекстуалних трипова и ниједан нема везе са животом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ват

Пада ми на памет неколико контекстуалних трипова и ниједан нема везе са животом.

mislim da covek tezi sredini u kojoj se oseca prijatno, prihvaceno i "svoj na svom", a ako se neko lozi na mladena obradovica, amfilohija i draganu mirkovic, onda ne verujem da ce se u kanadi i svedskoj osecati prijatno i kod kuce.. u krajnjem slucaju ce otici da sljaka dok ne skupi pare za stan, i doci kuci..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

то, дуљо, анализирај двинија, то уопште није ћорав посо

mislim da covek tezi sredini u kojoj se oseca prijatno, prihvaceno i "svoj na svom", a ako se neko lozi na mladena obradovica, amfilohija i draganu mirkovic, onda ne verujem da ce se u kanadi i svedskoj osecati prijatno i kod kuce.. u krajnjem slucaju ce otici da sljaka dok ne skupi pare za stan, i doci kuci..

пошто овде младен обрадовић и амфилохије уопште нису скрајнути и небитни

Link to comment
Share on other sites

mislim da covek tezi sredini u kojoj se oseca prijatno, prihvaceno i "svoj na svom", a ako se neko lozi na mladena obradovica, amfilohija i draganu mirkovic, onda ne verujem da ce se u kanadi i svedskoj osecati prijatno i kod kuce.. u krajnjem slucaju ce otici da sljaka dok ne skupi pare za stan, i doci kuci..

Vidi, dvini, niko nije otisao u ino zato sto voli GMO ili smatra da su derposi cool, pa da se sada zalaze za uvodjenje takvih stvari kod kuce. Otisao je da zaradi. Veoma prosto. To sto je ekonomija odredjenih zemalja dobra, to samo znaci da te zemlje imaju resurse, a ne da im je drustvo u celini bolje ili losije nego nase. Ali glupi ljudi umesto da shvate da Srbija nema resurse, oni misle da je problem u drustvu, u nacionalistima, koje zbog toga pokusavaju na kolac da nataknu. Misle da ce im kopiranje zapadnog modela ponasanja doneti boljitak. Nece. Donece im narkomaniju, pederstvo i ostale devijacije porodicnih vrednosti. Dakle problem nije u nacionalistima, problem je u onima koji te nacionaliste nazivaju fasistima.

Link to comment
Share on other sites

mislim da covek tezi sredini u kojoj se oseca prijatno, prihvaceno i "svoj na svom", a ako se neko lozi na mladena obradovica, amfilohija i draganu mirkovic, onda ne verujem da ce se u kanadi i svedskoj osecati prijatno i kod kuce.. u krajnjem slucaju ce otici da sljaka dok ne skupi pare za stan, i doci kuci..

Ја и даље не капирам какве везе има то што он негде живи са тим шта мисли о стварима икс и ипсилон.

Ако и одемо у ту причу, шта значи пријатно, прихваћено и свој на свом? Јел ту игра улогу рецимо новац, сигурност, могућности? Мислим, узео си три и по фактора. По тој једначини, ја би требало да тежим томе да жицкам за пиво по блоку више него рецимо да слушам Драгану Мирковић на плејеру у некој Канади де нормално живим и радим и притом су ми праунуци осигурани што се тиче социо-политичких турбуленција отприлике. А и нервира ме онај њихов јавор и кариране шуље и баш волим сарме и шљиве...

Мислим, и даље сам негде на истом што се тиче контања тога на шта циљаш.

Имам осећај као да својаташ неки терен по принципу ''еј ви металци, шта ћете у нашем џез кафићу'', а фазон у џез кафићу боља услуга, готивније рибе, јефтиније пиће и нико не добија батине. Зато што газда има пара да готивно одржава кафић.

И нормално да ће и металци да блеје ту. И неће да блеје због џеза него због ових осталих ствари.

Шта је теби тачно ту проблем? Ако не долазе због музике, не треба да долазе? Зашто? Далеко од тога да се у кафићу само слуша музика, напротив.

Није да се капирам са Алтијем, него ми није јасан твој принцип.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

joj sto volim ove dragana mirkovic gastere sto zive u najliberalnijim i najprogresivnijim zemljama sveta a-la svedska, austrija, kanada, a ovamo seru o pederima, obrazu i crkvi. kako ti se stomak ne prevrne svako jutro kad ustanes pa se setis gde si? ja da sam na tvom mestu spakovao bih kofere za srbiju koliko sutra

ово је гејм овер. испао си из круга озбиљног саговорника. боље иди да сад не почну да те напушавају.

Misle da ce im kopiranje zapadnog modela ponasanja doneti boljitak. Nece. Donece im narkomaniju, pederstvo i ostale devijacije porodicnih vrednosti. Dakle problem nije u nacionalistima, problem je u onima koji te nacionaliste nazivaju fasistima.

АЛАЛ ВЕРА АЛАЛ ВЕРА!!!!!!

[jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ali glupi ljudi umesto da shvate da Srbija nema resurse

Srbija nema resurse

Srbija nema resurse

pa sta ti vise treba jebo te leb, jedino sto nemamo je more, a i to bi imali da smo samo zeru pametniji

Ја и даље не капирам какве везе има то што он негде живи са тим шта мисли о стварима икс и ипсилон.

Ако и одемо у ту причу, шта значи пријатно, прихваћено и свој на свом? Јел ту игра улогу рецимо новац, сигурност, могућности? Мислим, узео си три и по фактора. По тој једначини, ја би требало да тежим томе да жицкам за пиво по блоку више него рецимо да слушам Драгану Мирковић на плејеру у некој Канади де нормално живим и радим и притом су ми праунуци осигурани што се тиче социо-политичких турбуленција отприлике. А и нервира ме онај њихов јавор и кариране шуље и баш волим сарме и шљиве...

Мислим, и даље сам негде на истом што се тиче контања тога на шта циљаш.

Имам осећај као да својаташ неки терен по принципу ''еј ви металци, шта ћете у нашем џез кафићу'', а фазон у џез кафићу боља услуга, готивније рибе, јефтиније пиће и нико не добија батине. Зато што газда има пара да готивно одржава кафић.

И нормално да ће и металци да блеје ту. И неће да блеје због џеза него због ових осталих ствари.

Шта је теби тачно ту проблем?

zato sto je po meni to jako licemerno, i ja ne mogu da odvojim drustveni kontekst od finansijskog.

pricam iz svojih cipela. ja sad da odem u ameriku da radim, ili studiram, bilo bi mi do jaja, ali bi me bilo toliko sramota sam pred sobom da ne bi mogao u ogledalo da se pogledam, jer mrzim tu ameriku, glupe amerikance i sve sto ta drzava predstavlja u danasnjem svetu. a opet kapitalizujem sve ono sto mi ona pruza, a sto ima zahvaljujuci svom polazaju u danasnjem svetu.

isto tako, da ostanem da zivim u srbiji i radim za stranu platu, bilo bi mi do jaja, ali ne mogu to da uradim jer koristim svaku priliku da na tu istu srbiju pljunem, i nista mi u njoj ne odgovara. mislim politicki i drustveno, finansijski mi je do jaja, jer bi lajfstajl koji zivim u srbiji kostao 5x vise u nekoj danskoj, svedskoj, australiji, a gde bi se osecao prijatnije, drustveno i politicki. jednostavno osecao bih se kao gnjida od coveka.

druga je stvar kad ljudi odu da zive u kanadu ili gde vec, jer eto zbog dece, tamo ce imati bolje obrazovanje, vece sanse, videce sveta, mene ko jebe, bitno da je deci dobro, ja cu se zrtvovati.

ja bih se licno daleko bolje osecao na novom zelandu recimo, uz neku prosecnu platu, nego u srbiji sa X hiljada evra mesecno, pa jednostavno iz tih cipela posmatram i druge.

konkretno na tvom primeru, da sam ja u fazonu, slusam metal, dzez nesto ne gotivim, al ono ispostujem, i nije mi frka iskulirati uz dzez, ne bi mi bio nikakav problem da odem u dzez kafic nedelju popodne da snimim ribe i popijem milford car.

ali sa druge strane, ako dzez komentarisem sa "jbote ko jos slusa dzez, najogavnija muzika ikad", onda bi se osecao kao nedosledna licemerna gnjida.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Srbija nema resurse

нема - зато што су или опљачкани или упропашћени или неискоришћени. Али их у бити има и то на претек.

Али зато имамо будала за још пет мајанских циклуса.

Глупи људи требају да схвате да ми (народ и држава) нисмо сиромашни - ми смо "само" опљачкани.

a i to bi imali da smo samo zeru pametniji

Дисутабилно. Можемо имати море само ако се најзад, после превише времена, окренемо Русији и то у потпуности. Германи нам га неће дати 100%. Нити су икада били у том фазону, баш напротив.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Какве то има везе да ли имамо ресурсе или не, са тим шта се увози?

Гаса и нафте, као и иначе енерије превише користимо јер превише и расипамо, а оно што имамо не користимо.

Злата и сребра имамо пристојно и што се тиче резерви и што се тиче налазишта.

Дијаманте не бих да коментаришем, јер не причамо о е-републику.

Дрвне грађе имамо, а можемо да имамо и превише.

Сточни фонд је упропашћен, а потенцијали су огромни.

ево још једном:

нема - зато што су или опљачкани или упропашћени или неискоришћени. Али их у бити има и то на претек.

уствари... сад кад гледам твоје "ресурсе"... ти ипак причаш о е-републику?

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

samo jedno o resursima - nisam ekspert za geografiju, ali ipak mislim, da je sad 7. vek, i da neki rani vodja bira prstom mesto u evropi gde da baci sidro i osnuje grad/naciju, ja zaista ne znam koja bi to lokacija dala vece izobilje SVEGA, od prostora koji se dobije kad se u veliko ratno ostrvo zabode sestar i nacrta krug od 200km

eventualno da ubacimo i kosovo zbog ruda

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ali sa druge strane, ako dzez komentarisem sa "jbote ko jos slusa dzez, najogavnija muzika ikad", onda bi se osecao kao nedosledna licemerna gnjida.

Зато не причам о одлажењу на џез концерт него о одлажењу у џез кафић. Џез је тамо секундарна ствар, ако је пиво дупло јефтиније и дупло боље него у металском кафићу, рибе се дају и цареви су и екипа није намрштена, ето мене тамо.

Звучиш као да су гејеви темељ уређења Новог Зеланда.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

gejevi su jedan mali segment cele price, da se ne ogranicavamo samo na to. govorim o celom drustveno-politickom pristupu.

sad dolazimo do velike tacke razilazenja izmedju mene i vecine ostalih - to je da ja mislim da je jedan od razloga sto su u tom kaficu ribe carevi i ekipa nije namrstena bas taj sto u njemu svira dzez. a ovaj gaster kanadjanin zastupa tezu da je do jaja sto u metalskom kaficu svira metal, i da to nikako ne treba promeniti, samo je ekipa koja u metalskom kaficu bleji sama po sebi retardirana ili ne znam sta. ali ne bih dalje ulazio u tu tematiku, jer ce se jako razvuci prica.

i da, ne svidja mi se sto je metalski kafic ovde predstavljen u negativnom kontektstu jer je u metalskim kaficima najjaca bleja ikad!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...