Jump to content

Kako postupiti kada majmun vređa ženu?


Recommended Posts

"krimos koji vozi bajs"...? [:D] [:D] [:D]

Jedan od najvećih kriminalaca u Jagodini i Srbiji uopšte redovno vozi bajs po gradu, a drži ceo grad u malom prstu, gudru uvozi za pola Srbije.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bravo dvini

Uradio si sasvim dovoljno i treba da se cudis zasto niko nije nasao za shodno da reaguje, ali realno gotovo niko i nece

Ja sam se dva puta nabadao sa random likovima na ulici zbog gluposti, rejdza zbog nekakve nepraavde nekulture sta vec bem li ga, i zapravo oba puta me je posle bilo sramota sto sam to dozvolio sebi, ali ono retka vrsta sramote i danas mi je poznat taj osecaj u stomaku... I ne nisam dobio batine niti sam osakatio lika u obe situacije... Da se bijes na sred ulice sa debilima, nece nista promeniti treba biti pametniji od toga

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo dvini

Uradio si sasvim dovoljno i treba da se cudis zasto niko nije nasao za shodno da reaguje, ali realno gotovo niko i nece

Ja sam se dva puta nabadao sa random likovima na ulici zbog gluposti, rejdza zbog nekakve nepraavde nekulture sta vec bem li ga, i zapravo oba puta me je posle bilo sramota sto sam to dozvolio sebi... Da se bijes na sred ulice sa debilima, nece nista promeniti treba biti pametniji od toga

Upravo tako. To se i meni desilo i isti after-taste mi je posle ostao u ustima.

Sa jedne strane mi je bilo "adrenalinski" drago, a sa druge sam mrzeo sto sam sebi dozvolio da me random idiot isprovocira toliko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...