Jump to content

Kako postupiti kada majmun vređa ženu?


Recommended Posts

Brate Drale tvoje je skroz 15ta priča od Dvinijeve, ti si jednostavno hteo kakvgu :D

хтео сам да кажем да кад изађеш неком на црту, па из било ког разлога, има да стојиш ту. или немој да излазиш на црту.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Inace, ja bi jebao mater svima koji stoje sa strane i prave se da dogadjaj ne postoji(ovaj, kad nekom nije dobro pa ga kuliraju itd), bez ikakvih problema.

ti si fajter, a to se samo po sebi ne racuna!

inace, jedino sa cime se slazem iz draletovog primera jeste, ako se kurcis, kurci se do kraja.

imao sam neprijatnih situacija u saobracaju, pogotovo kad mi je jednom tako "pala klapna" da sam izleteo iz auta na sred mostarske petlje automobilu koji mi se nabijao u branik i blicao jedno 200m.. samo sam izleteo iz kola bez ikakve trunke svesti, medjutim iz drugog auta su izasle 4 razjarene batice i prava je sreca da je jedan od njih iskulirao i naterao ostale da se vrate u kola, jer bi me odlomili ko majmuna :D

iako je moj rejdz imao osnova, gledam od tad da iskuliram situaciju sto vise mogu.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ма баш је лепо што је он реаговао на неправду, једини од многих немих посматрача. можда превише тражим, можда сте ви у праву, можда је ово вин вин ситуација, баба остављена на миру, Двини остао читав, а и батица остао читав, можда сам само ја, ето, мало ударен у главу, природно агресиван, али то негде сматрам конзистентним односом према оваквим ситуацијама.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nisi razumeo, ako nece da se bije trebao je da pridje i da kaze liku smireno, brate iskuliraj opusteno vidis da je zena od pedeset godina idi zalij pivom

a ne da mu jebe mater i kad ovaj krene za njim da pobegne, mislim kako mozes da zivis sam sa sobom posle toga lol

edit- malo sam se istripovo nije mu dvini bas reko da je seljak, ne znam sta da mislim sad

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Drale, pricamo o specificnoj situaciji, divini je reagovao na nepravdu i mislim da mu uopste nije bilo u nameri da se kurci sa svojih 70 kila pred trocifrenim kiklopom, vec da njemu i okolini skrene paznju. On je svoje zavrsio, i veca je sramota sto niko nije stao uz njega posle toga.

pa ne, trebao je mica da mu otvori jos jedan salter na drugom ramenu

bas to je u pitanju.to sto je pomogao ne znaci da treba da ostane bez zuba i polomljen(od ocigledno jaceg neandertalca). Drugacije bi bilo da je Dvini neki bokser od 120kg koji bi ubio od batina tog neandertalca(ali cak i tad bi bilo bolje da izbegne fajt generalno-jedino sto bi tad neandertalac mozda naucio neku lekciju)

ps.sad da vam podelim po jedan plus(bambi):)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

nisi razumeo, ako nece da se bije trebao je da pridje i da kaze liku smireno, brate iskuliraj opusteno vidis da je zena od pedeset godina idi zalij pivom

a ne da mu jebe mater i kad ovaj krene za njim da pobegne, mislim kako mozes da zivis sam sa sobom posle toga lol

Celo, brate, sve to stoji, ali verovatno je i njega puklo u tom trenutku i nije znao kako da se postavi, tucu sigurno nije hteo :)

pre god i kusur dana sam pravio neke police u piljari sa drugarom, prolaze 2 djilkosa od 3 banke, i odnose punu kutiju od banane sa alatom, odjurimo do likova i kao "e nismo znali da je necije". Momci se vracaju opet posle 15 minuta, kao izvini, ja ih samo lepo zamolim da idu i da nema problema, i tu krece kao "koga ti teras" , i uhvati me za jaknu, ja odgurnem coveka, i lik izvadi neki otvarac za pisma, noz, sta je vec, na sta sam ja krenuo da umirem od smeha. Mislim, nisam neki tabadzija, ali sam tada bio trocifreni bezvratni trogloid, i mogli smo da ih vucemo sa kvadom po celom vidikovcu sa nabijenim perorezom u bulji.

Ali zasto bi se ja posle maltretirao sa pandurima i pisao izjave, kada vec mogu jos jednom da ih zamolim da idu i da popiju pivo i da mi zavrsimo police i da odem mirno da spavam.

Ono, ima ljudi koji se zaista trude do krajnosti da hodaju po liniji. I lose bih se osetio da sam tim momcima nesto uradio.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Dvinijevoj strani! [:D]

Nije on rekao "napusavas stariju zenu, ajde dodji mene da napusavas ako smes!!!" pa je pobegao.

Pokusao je recima da mu skrene paznju a to sto moroni zele odma da se biju jbg, to je mozda jedino sto znaju, da zamanu rukom.

Mnogo su ljudi postali agresivni, samo da se popickaju :D

Sedim u busu, krenu da se napusavaju na raskrnici soferi mog busa i nekog crvenog busa, neko je nekome preprecio put.

Na sledecem semaforu crveno i oni opet krenu da se napusavaju, "moj" sofer sve pokusava lepo u fazonu, iskuliraj me, je l si normalan mani me se i vozac crvenog busa kao

"Ja da li sam normalan?? ajde stani pored puta da vidis da li sam normalan!!!"

U tom trenutku se okrece nas sofer sa recenicom "Ja se izvinjavam putnicama ali ja ovo moram"

staje na sred raskrnice, izlazi iz busa i chardzuje u crveni :D nisu se potukli, taj crveni ocigledno nije ocekivao to.

Ja sam izvukao neke pouke iz toga, ali ne bih da ih koristim, nema potrebe da pokreces fajtove osim ako nemas drugog resenja.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pokusao je recima da mu skrene paznju a to sto moroni zele odma da se biju jbg, to je mozda jedino sto znaju, da zamanu rukom.

Јесте и ти онда то треба да знаш/претпоставиш и да размислиш оћеш ли реаговати или не, са тим у виду.

Иначе, видо сам се са Болеом, волим да се видим с њим јер чини да се осећам као права жена!

Сад кад сте сплитовали, пола мог поста нема смисла!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicno si postupio dvini. Skrenuo si coveku paznju sta radi i ocigledno da te je i pored tog hvatanja poslusao i nije nastavio sa svojim frustom nad zenom.

Gj !

Da da,vidi se da je naucio lekciju!

[roflmao] [roflmao]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je zajebano odluciti sta raditi u takvim trenutcima, moja keva je pre par godina pricala neki slucaj iz suda, lik je tukao svoju zenu na ulici i neki covek mu je prisao sa "molim vas prestanite da tucete zenu" a on ga zveknuo u glavu sa francuskim kljucem ili tako nekim alatom ne secam se vise sta je bilo... Bottom line lik koji dobio po glavi je na kraju preminuo a ovaj je otisao u zatvor.

Sad da li stvarno ima smisla svaki put ulaziti u konflikte, treba vrlo dobro proceniti kad ulaziti u konflikt a kad ne, lako moze da se desi da vas neki kreten izbode nozem ili upuca ni za sta.

Link to comment
Share on other sites

па реално и ја да дохватим да тучем своју жену на сред улице, попиздео бих да ми се неки Двини умеша са причом "а шта да ти је сестра жена" и главу бих му одшрафио.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па реално и ја да дохватим да тучем своју жену на сред улице, попиздео бих да ми се неки Двини умеша са причом "а шта да ти је сестра жена" и главу бих му одшрафио.

Drale brate kako znas da mu je zena/sestra ili sta vec, vidis coveka koji tuce neku zenu na ulici ako nemas nekakve dodatne informacije ne mozes da znas da mu je zena/sestra etc..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...