Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

стварно, чабке, ово ти је толико неруровски поступак (у позитивном смислу), да сам ти налупао толико плусева да ће алфа морати још три алта да прави да би их испоништавао [:D]

Link to comment
Share on other sites

Otisli na utakicu subotu u podne, odigrao kao car i pobedili smo o/ Malopre se vratili, pola 3 je izjutra. Ne pamtim kad sam zadnji put bio ovoliko umoran, sad cu da spavam do ponedeljka...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Koliko me nervira ružna navika moje keve i njene sestre da međusobno uvek pričaju na makedonskom, čak i u društvu, tipa sedimo na slavi gde od 15 ljudi možda četvoro nas znamo tečno makedonski i one brale isključivo makedonski parlaju, a onda se vređaju kad krenem da ih zajebavam [edit] zbog [/edit] toga :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

чега да их зајебаваш?

ал +1 за твој проблем, на то и ја пиздим.

Ja isto pizdim što u mojoj familiji svi pričaju francuski (baba mi je bila francuskinja) a kad sam ja hteo da naučim, mrzelo ih da se cimaju, pa sad to fino koriste.

Sent from my ZTE-SKATE using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

лол сви нешто билингвални... ИМА ЛИ СРБА ОВДЕ?!??!?!?!

yo hablo castellano, tienes problema con eso? :tf:

edeste ljudi, znam da vam davno nisam isao na kurac (inb4 gej price) samo zelim da kazem lakiju da odbanuje somija spamera, eto

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...