Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Двини, кад су кметовви рекли да неће да буду кметови, тад је умро феудализам. само данашња раја ВОЛИ да буде потрошач, но освестиће се, тј. освешћују се брзо.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

aha, zbunilo me je ono "prirodno", jer nema ništa prirodno u kapitalističkom ustrojstvu. :D

има, свако устројство до сад је било природно. проблем је што ми, људи, себи дајемо (с правом) већи значај него што га природа додељује организујући живот осталих живих бића.

не бисмо правили све хуманије поретке да нема те тежње да се победне од природног дарвинизма.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

http://vukajlija.com/palamuditi

Reč ''palamuditi'' je izvedeni glagol (nikako pridev) od ''palamuda''-sto na grčkom znači "odvratan zadah iz usta", po ovom bi se (u prenesenom značenju) izvedenica pripisala osobama koje pričaju tj. filozofiraju u prazno i beskorisno, jer takva priča podseća na zadah iz usta, onoga ko priča nepotrebne stvari...

ako je ovo tacno

Edited by Ivan_
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Bez blama sam kupio quake live premium pretplatu pre par dana posto sam se navuko ponovo da igram.

Prijavim se za neki online cup.

Dodjem do finala.

Lik protiv koga sam trebao da igram izrejdzuje sto nisam hteo da igram sa ping disadvantage-om na spanskom serveru, onda vidi da imam played time 12h, i prijavi me adminu koji mu poveruje da sam neki account faker... i popijem diskvalifikaciju.

Serem se na internet.

ps: csb

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Lik protiv koga sam trebao da igram izrejdzuje sto nisam hteo da igram sa ping disadvantage-om na spanskom serveru, onda vidi da imam played time 12h, i prijavi me adminu koji mu poveruje da sam neki account faker... i popijem diskvalifikaciju.

[roflmao] [roflmao] koji fejlijur

hajli je znao da izfejkuje ceo tim sa grinom i sharkijem :DD

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a koji su to retardi kompleksaski...

ja sam se nervirao kad me banuju sa bf3 servera, uz obrazlozenje da sam cheater sa malo timeplayed-a. a da me banuju iz finala poludeo bih! :)

ostavi neki link od turnira, da ispljujemo admine i organizatore

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nema napadanja u prvih pet minuta, i ptice su zabranjene

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Bez blama sam kupio quake live premium pretplatu pre par dana posto sam se navuko ponovo da igram.

Prijavim se za neki online cup.

Dodjem do finala.

Lik protiv koga sam trebao da igram izrejdzuje sto nisam hteo da igram sa ping disadvantage-om na spanskom serveru, onda vidi da imam played time 12h, i prijavi me adminu koji mu poveruje da sam neki account faker... i popijem diskvalifikaciju.

Serem se na internet.

ps: csb

лолвут

па јел они не знају да постоји квејк три лол

не капирам концепт киковања на основу ''мало сати''

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па капирам ја то кад ја направим сервер, па дође неки фаталити, па га ја кикујем да не би смарао, али ја сам сконтао да је то неки офишл квејклајв курац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...