Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

брате, овде сам са Гузом и Трупсијем.

који ће ти курац авион од телефона, а ти радиш за 30к. видео си на рекалми? ПЛАТИ! јеботе, хоћеш да ти телефон служи за још нешто осим за то да позовеш некога кад си на улици? ПЛАТИ! све сами јапији, не могу да се стрпе да дођу до десктопа, све суперхитни виртуелни конференс колови, одлучују се судбине милијарди, као на реклами? ПЛАТИ!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

De1-eve postove ne mogu da citam. Covek ne zna da u jednom postu moze da upotrebi vise recenica, pa samim tim negde moze staviti tacku ili zarez.

a tek pasuse što ne kapira, nekako je uspeo da ih izbaci i iz telenorovog listinga

све сами јапији, не могу да се стрпе да дођу до десктопа, све суперхитни виртуелни конференс колови, одлучују се судбине милијарди, као на реклами? ПЛАТИ!

ili samo hoće da uradi nešto maaalo pametnije od čitanja kurira i masel reklama dok se svaki dan klacka 2h autobusom do posla i nazad?

Link to comment
Share on other sites

au jebote, koliko faila na ove dve strane, i to od deija brata po ajfonu :(

<edit> Ćelo, aj što zovu Švabiju, nego ga i bacaju na Vesele Devojke </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Dei

Telenor ima retardiranu foru sa tim besplatnim minutima, tj. prvo imash recimo 300 minuta za sve mreze, pa tek kad onda potroshish imash 1000min za njihovu mrezu. Vidi tachno shta ti pishe u paketu, kontam da ti je zbog toga rachun toliki. Calu je pre 2 meseca stigao rachun od 5000 a ima 150/500 paket.

Na kontu ciganisanja, imao sam paket u Telenoru koji je imao 500mb u sebi, kad potroshim to krecu da me deru. Onda su mi bez mog odobrenja promenili paket na ovaj retard friendly koji pominjete, tj. da kad potroshim 500mb smanje mi brzinu i imam net za dzabe. Problem je u tome shto ja NIKADA nisam potroshio pochetnih 500mb a oni su mi povecali cenu paketa za 100dinara, nije problem u parama, samo ne volim kad neko pravi majmuna od mene. Kad sam ih pitao shto je to tako rekli su mi da mogu da napishem zalbu i da im odnesem to, pa ce mi neko nekad odgovoriti.

.

Link to comment
Share on other sites

ili samo hoće da uradi nešto maaalo pametnije od čitanja kurira i masel reklama dok se svaki dan klacka 2h autobusom do posla i nazad?

нека чита књигу. знаш оне застареле ствари, од папира, са мастилом наштампаним словима...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dve strane čistog roflkoptera, sjajni ste momci.

Podržavam tropy-a skroz, jebi stoku i šišaj ovce glupave i kurac za Viću.

fixed

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

нека чита књигу. знаш оне застареле ствари, од папира, са мастилом наштампаним словима...

buraz ne radimo svi u drzavnoj firmi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ја све мање плаћам свој телефон у последњих 10 година, а све више минута трошим.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

buraz ne radimo svi u drzavnoj firmi

аааааа... хоћеш да кажеш... да ти зарађујеш телефоном? то ти је основно средство за рад, без њега ти је пукао посао?

онда....

ПЛАТИ!

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

može split, da se ovi biseri ne izgube :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al cekaj drasko, realno da sa downloadovao max payne 3 iso, izasao bi me 300.000 racun. da li postoji jos neki nacin da ti za sat vremena (ili koliko vec) zbog nepaznje pricinis stetu od 3.000e (sem da spalis stan ili taj rang)? mislim sta, treba da odem u uniqu i pitam e je l dajete osiguranje za prekoracenje mesecnog paketa?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

јао јеботе Двини, стварно ми ниси јасан. ја се тако сјебем, па изгребем крило на ауту, па нисам отишао у сервис и рекао јао јеботе ај ми одрадите ово за џабе, знате зезнуо сам се.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

хоћу да кажем да имате јефтин мега интернет на каблу на гајби. имате мега јефтине минуте за разговор на мобилном. сад бисте и мега јефтин интернет на мобилном? никад!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...