Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nemoj mu dati nijedno od 'smesnih' imena

taj rad

moj deda ima neku teoriju kako psu treba davati zvučna imena koja možeš lako da drekneš, da bi ga ker lakše naučio.

tako da su mu se kerovi uvek zvali bobi, džudika, bujtar i tako to. uklopi se tu negde!

ako budem isao po toj teoriji, vejder i musasi se uopste ne uklapaju :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јбт, после неког времена одем у онај кафић "Бистро" у Студењаку и доживим врхунско изненађење - забрањено пушење у кафићу. Одушевих се, милина, нема димне завесе, изађеш миришљав какав си и ушао, од сад само тамо идем на пиће. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

planiram vec neko vreme da hasam kinesku hranu, pa izbacite preporuku za neki pristojan kineski restoran.

makao? =O

wok2you,isti likovi kao wok2walk ranije. Nisu jeftini, ali meni lično predobri.

Ispod orla odmah, ugao cetinjske i 29.

Edited by baltam0s

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

planiram vec neko vreme da hasam kinesku hranu, pa izbacite preporuku za neki pristojan kineski restoran.

makao? =O

Imas unutar bloka 70, zgrada do piramide, drugi sprat, sjajan kineski dzankfud. Teletina na ploci je oko 600 kinti, porcija za dvoje.

Troll lord

Jebi bicikliste

http://seattlebikebl...hould-be-taxed/

does not think bicycling is environmentally friendly because the activity causes cyclists to have “an increased heart rate and respiration.”

[roflmao] [roflmao]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

od kineza u poslednje vreme hasam u onom malom restoranu pored duff-a na autokomandi i u asia food-u u delta sitiju. to u delta sitiju i nije baš kineska hrana, više je standardno skuvana hrana od malo čudnijih sastojaka, al to joj je baš plus, jer može da se jede svaki dan, a i porcije su baš solidne. ovo na autokomandi je baš old skul kinez, drže likovi koji su radili u ludoj kući.

Link to comment
Share on other sites

U delta sitiju je super (zbog ovog što ivky kaže), jedino što je nešto poskupela u poslednje vreme.

Ono tamo na ćošku u staklencu gde se čeka 27 (je l to chaos?) je isto odlično, jedino što je kiosk a ne restoran.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Absinthe, pa 2-3 mesta prazno, pa svi drugi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...