Jump to content

Millionaire Boy Racing - video - MUST SEE


dovlagsi

Recommended Posts

Kao što pretpostavljate iz naslova, deca milionera se igraju sa svojim skupocenim, super-brzim kolima. Ali u Londonu.

Na britanskom Kanalu 4 je pre neki dan emitovana emisija o problemu sa bogatim, mladim Arapima koji sezonski dođu u London i bivaju seljaci sa svojim super-sportskim automobilima. Glupi Britanci su toliko tolerantni prema drugim nacionalnostima, pa u samoj emisiji saznajte dokle ih je to dovelo. Pogledajte kako matori, metiljavi Britosi skiče i cvile dok im se London pretvara u Dubai. :)

must see, HD 720p, 46 min

http://www.youtube.com/watch?v=zHcPevHHupE

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jebi Engleze! Iskreno, ne znam ko mi je gadniji - ovi geezeri Englezi ili smrdljivi Arapi...

мртва трка.

vrištim jebote, morao sam da prekinem gledanje da bacim ovde oduševljenje dokumentarcem

what is that

big ben

may god silince its noise

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

koliko kurca ulazi ovim britancima to nije normalno

ту сам и ја почео да се смејем наглас.

најјачи је овај други који побожно понавља жељу.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

posto ovim matoranima smeta sto im se u komsiluku cuje ferari prilikom parkiranja u kasnih 12 uvece, treba im predloziti da probaju da se presele negde gde prolazi metro, autobus ili avion svaki dan, cisto da imaju uvid u to koliko se iskenjavaju sa svojim principima. zamisljam sad ove u monte karlu sto zive uz obalu, kako se svaki dan zale da im smrdi na benzin od silnih jahti koje su parkirane pored.

nisam u tom mindsetu (niti cu ikad biti), da saosecam sa njihovim problemom :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...