Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

80k mesečno nije neka cifra?

Odjebi bre.

Ne znam cemu minusi i sta ti ja znam kad stvarno 80k mesecno nije neka cifra posebno za coveka koji ima na primer dete i zenu. Pa samo da se zdravo hranis mesecno ti treba 300-400 evra, plus racuni i ostalo ja ne znam gde ti vidis da su to ne znam kakve pare....

Secam se da sam otisao pre 2-3 meseca u maxi kupio sam dve kile mesa, neke soseve, malo povrca i to sve sam platio 3500 a to sve maltene potrosilo za jedan rucak.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

To maksi u monte karlu ili?

Kod mene u rakovici je kilo mlevenog 390, jedino ako si kupovao i koje kilo ove uvozne papirke od 400 kinti

i 2-3 moje:)

vitjo, nije 80k mesecno, posto za porez ulazi bruto cifra valjda, znaci i doprinosi i zdravstveno

znaci 300 godina eahehahaehaehahaah

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja sam mu lično lupio minus zato što se ovde priča o milion evra, a on je tu činjenicu prevideo, što mu je baš zgodno leglo jer je uspeo da po peti put u poslednjih nedelju dana napiše da ima odličnu platu

Link to comment
Share on other sites

pomešao si topike, dule

znam ivke, ali vica je pricao i na onom topiku!

pomesao je on 4 rakije i 3 piva :c

pomesas mi bulju jezikom!

Ne znam cemu minusi i sta ti ja znam kad stvarno 80k mesecno nije neka cifra posebno za coveka koji ima na primer dete i zenu. Pa samo da se zdravo hranis mesecno ti treba 300-400 evra, plus racuni i ostalo ja ne znam gde ti vidis da su to ne znam kakve pare....

Secam se da sam otisao pre 2-3 meseca u maxi kupio sam dve kile mesa, neke soseve, malo povrca i to sve sam platio 3500 a to sve maltene potrosilo za jedan rucak.

pa kad jedes 2 kila mesa za rucak!

znaci 300 godina eahehahaehaehahaah

wat

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa kad jedes 2 kila mesa za rucak!

Ne jedem ja, to je za porodicu celu.

ja sam mu lično lupio minus zato što se ovde priča o milion evra, a on je tu činjenicu prevideo, što mu je baš zgodno leglo jer je uspeo da po peti put u poslednjih nedelju dana napiše da ima odličnu platu

Prevideo sam zato sto stvarno nisam video da se radi o evrima a i intencija mi nije bila da napisem kako ja imam odlicnu platu, ne razumem zasto u svakom postu stalno vidite neku potrebu za siljenjem one stvari?

Link to comment
Share on other sites

wat

ma samo se zezam na konto komentara, posto je cela prica krenula od 10m $, na 10m RSD, na 1m RSD godisnje, 80k mesecno i onda ti upadas sa neto-bruto platama. znam, svi su svesni da je visina doprinosa ~60% iznosa neto plate, stim sto su neki na "teret poslodavca" . :)

Ne jedem ja, to je za porodicu celu.

Porcija za prosecnog muskarca je 300g mesa. Ne znam koliko je vas u kuci, ali kilo pirinca je ~80 kinti, skuvaj celu kesicu ako vec zivis sa 7moro ljudi, trajace ti barem dva dana. Inace, kupus i sargarepa su isto izdasni ako ih dinstas.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...