Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Kad smo već u duhu Božića, evo dve sa jedne Naci Božićne večere :D

ugc1150201.jpg

ugc1150221.jpg

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ја нисам скапирао његов пост као хејт на хришћанство генерално, него на ове конкретне нацисте лицимуре.

Улете Никола.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Чабке, као и сваки безбожник, не зна да ови варварски шизматици никад нису ни славили Божић, него неке своје варварске паганштине, негде крајем децембра.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

upravo

uvek postujem ljude koji religiju koriste da bi bili dobri ljudi

ali su retki jbg

previse je licimera razne vrste, a najekstremniji su ljudi poput ovih Svabova koji su prali kosu od pepela pre nego sto su natrpali vosak da odu na Bozicnu veceru

@Drale

Nemci su bili hard-core 'vernici'. (katolici i protestanti)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

@Drale

Nemci su bili hard-core 'vernici'. (katolici i protestanti)

ко им беше врховни бог? неки туцач камена?

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Drale, pa Božić i jeste krajem decembra. Hoćeš reći da slave neke paganštine početkom decembra? ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...