Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

па наравно да ти најбоље иде са рибама од 30+ година.

оне су прошле свашта, изнабијале су его напушавањем дечкића у своје време и сад су схватиле да им је мало времена остало док су још тражене, па не пропуштају курац ни у ком случају. тачно знају шта хоће и то и добију.

о разведеним/несрећно удатим - па то је најстарија прича на свету. ако не сервисира муж - сервисираће комшија/млекаџија/Марко/Штрокан.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

tako je. ta seksualna pozeljnost nakon sto se prebaci 35-ta je jedan od razloga zbog kojih mi je veoma drago sto sam decak..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

па наравно да ти најбоље иде са рибама од 30+ година.

оне су прошле свашта, изнабијале су его напушавањем дечкића у своје време и сад су схватиле да им је мало времена остало док су још тражене, па не пропуштају курац ни у ком случају. тачно знају шта хоће и то и добију.

о разведеним/несрећно удатим - па то је најстарија прича на свету. ако не сервисира муж - сервисираће комшија/млекаџија/Марко/Штрокан.

Ma sve to stoji, ali ako moram da biram izmedju detetine koja ne zna ni da se ljubi, a kamoli da se jebe, pre cu te polovnjace. Pritom, klinke ne znaju da se cuvaju, sva sranja koja sam dobio su bila zbog detetine. A i sa tvojim vrsnjakinjama uvek mozes da izadjes na klopu bez ikakvih ocekivanja, progovoris par lepih reci, ono, ona ti se izjada, ti njoj, i posle svako svojoj kuci bez ikakvih dodatnih ocekivanja/ iscekivanja, itd.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...