Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa onim espresso aparatima? hocu da obradujem matorce za ng, i da im uzmem jedan, e sad budzet naravno nije nesto preterano veliki, dvoumim se izmedju ovog Delonghi BAR12F i nekog Philips HD8323/09 modela, slicna cena, e a ja nemam pojma iskreno ni kakva je ova delonghi marka, mada vidim da imaju dosta uredjaja za espreso sa veoma visokim cenama, a philips zvuci kao neko provereno ime jelte...

pa ukoliko neko slucajno ima tako nesto, nek baci preporuku, kupio bih veceras...evo linka za oba

http://www.tehnomanija.rs/aparati-za-kafu/delonghi-espresso-bar-12.html

http://www.tehnomanija.rs/aparati-za-kafu/-philips-espresso-hd-8323-09.html

Link to comment
Share on other sites

Пробао сам и ја тај нар управо! Трик са чишћењем наравно није упалио, нити је унутрашњост била онако богата као са снимка. Добра је ствар, ал због лошег односа цене и јестивог дела држаћу се домаћих јабука, редовно свежих из словеначких хладњача! : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svratim u Maksi da kupim kakao pošto volim da ga ločem (poz), Aleva Novi Kneževac trte mrte, okrenem pozadi, "proizvedeno u Bugarskoj, uvezeno iz Bugarske", pa jebem vam mater je l ima išta da se pravi ovde više :c

ne znam ni kako moze biti proizvedeno u bugarskoj kada to uspeva samo u ekvatorijalnom pojasu?

Link to comment
Share on other sites

Пробао сам и ја тај нар управо! Трик са чишћењем наравно није упалио, нити је унутрашњост била онако богата као са снимка. Добра је ствар, ал због лошег односа цене и јестивог дела држаћу се домаћих јабука, редовно свежих из словеначких хладњача! : )

pkako ?!

ja sam probao nekoliko puta otkako sam video klip, i svaki put mi je uspelo.

jedino što sam morao duže da bijem siroto voće, ali to je verovatno jer sam pičkica.

Link to comment
Share on other sites

ja sam probao nekoliko puta otkako sam video klip, i svaki put mi je uspelo.

jedino što sam morao duže da bijem siroto voće, ali to je verovatno jer sam pičkica.

Можда сам пресекао погрешно(преко висине), следећи пут ћу пробати другачије. Но, када сам га мало згужвао, и почео да ударам ишло је лакше, али опет не као са клипа. Мада мислим да је до тога што је та тура нара срање, а не техника.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pricao je o zemlji za cvece? [:D]

Elem, sta ti je zenski mozak.

Dolazim kuci i keva koja je uzela novi mobilni pre neki dan ima problema sa slanjem poruke. Sta je problem? Oce da posalje na prvi glas Srbije ali ne ume da ukuca broj koji nije u imeniku. Posle par minuta uspem da joj objasnim, u medjuvremenu pogledam svoj mobilni i skontam da mi je od nje stigao sms sadrzaja "T"... Dolazim kod zene s komentarom u fazonu "jebote matorcima treba zabraniti upotrebu mobilnog telefona". Ona me pita sto, nasta joj ja objasnim kako ova ne ume da posalje sms na Prvi glas Srbije (u kontekstu jebote ne ume ni mobilni da koristi kako treba, ali mogu da je naloze da trosi pare da glasa na nekom tv programu), nasta dolazi konacno pitanje:

"A sta je toliko problem, pa za koga je glasala?"

:fp:

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...