Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Znam ga ja, radili smo zajedno, ako se ne varam on je tad radio nesto za Linksys ili tako nesto (ali to je bilo pre 5 godina), a sto? :)

Играм баскет са њим недељом :) ово важи и за фетса и хајлија ако га сретнете питај те га да ли је истина да може да шутне 20 тројки за полувреме :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Večeras mi se desila ona situacija što sam milsio da se dešava samo ljudima od 30+.Riba koja je nekad bila kul dobra riba u gimnaziji, a onda je u međuvremenu dobila dete i udala se, pa se razvela, me je spopadala u jednom lokalnom after hours mestu dok sam ja muvao random klinku. I nisam verovao da ću nekad tako da se ophodim sa njom, ali morao sam da budem u fazonu ''lol razvela si se kul za tebe, izvini časkom da uzmem pivo'' i naravano vratim se da završim posao što sam počeo sa klinkom. Baš nekako bedak situacija po nju, provalio sa posle da joj baš trebao neko da je iskulira u tom lošem isforsiranom ponašanju, ali jebiga kad i ja nisam bio u najboljem izdanju...

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Grujo, imas po netu hakovane sifre i akaunte za brazzers :) za njega jos i najlakse naci :tf:

ma los mi je tajming posta bio,to je bio vise odgovor na pitanje igora sta da kupi na steamu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za drugare vernike, možda sam već i pitao na ruru, ne sećam se, pošto sam mnogima slično pitanje postavio - da li je žaba posna?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Iskakale su prethodnih dana slike raznoraznih morona, sirom sveta, koji su se kao spremali za smak sveta.

Pukli neke besne pare, napravili Nojeve barke, unkere, pizde materine...

Samo zamislite vi taj smor u njihovim dusama, kad su se spremili tog 21. decembra..zaseli, vezali se, stavili slemove na glavu i....nista :D

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...