Jump to content

EXIT 2013


prota_

Recommended Posts

taj rad. ja došao pola sata ranije, i stajao sam baš u pički materinoj, ono 20 metara od drugog zvučnika. nije da je bilo tiho, al nije bilo ni dovoljno glasno tamo.

bilo je dosta laktova, još mi je i telefon ispao u nekom momentu kad je bilo skakanje na breathe, posle su uhvatili da smaraju, sačekao fajerstarter i otišao.

 

džef mils s druge strane je o_pra_o. a dens je bio prazan. zato će večeras da bude XAOC MATORI na geti, blah...

 

koncentracija šabana je prilično visoka ove godine.

Link to comment
Share on other sites

btw niko se nije osvrnuo na to kako su bolesne ribe na exitu

 

xcus4xz.jpg

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

S druge strane tvrđave, David Geta je sa 25.000 posetilaca oborio rekord Dens arene, koji je pre samo dva dana postavio Fetboj Slim. Zbog ogromnog interesovanja publike kapacitet Arene je povećan, ceo dan su radnici pripremali teren kako bi Arena mogla da primi do sada najveći broj ljudi.

 

ne'am pojma, tako kažu :)

Link to comment
Share on other sites

jedino da su pomerili onu ogradu kod levih stepenica, onih sa hns strane stejdza.

ali koliko sam video posle nista tu nije dirano.

 

btw, nerealna je bila reka ljudi koja se slivala s gete jedno 20 minuta. na afp sam bukvaklno mogao da se prosetam do bine. :/

Link to comment
Share on other sites

jedino da su pomerili onu ogradu kod levih stepenica, onih sa hns strane stejdza.

ali koliko sam video posle nista tu nije dirano.

 

btw, nerealna je bila reka ljudi koja se slivala s gete jedno 20 minuta. na afp sam bukvaklno mogao da se prosetam do bine. :/

 

ja sam bio medju njima, hevi prica skroz, najvise u onom delu gde se prolazi od "donjeg" stejdza ka tribinama. u jednom trenutku sam se ozbiljno uplasio da cemo svi popadati

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nerealne su ribe ove godine

 

 

Mislis na one stotine i stotine klinki sa BRENA sorcicima iz kojih kipe guzovi?  Smorile su me koliko su SVE ISTE  o/

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Мени први егзит (коначно, каним се већ 3 године да одем) и све ми је било до јаја!

Најјаче блеје на денс арени и хепи нс.

 

А  рибе са тим ретардираним шорцевима су смориле јако

Link to comment
Share on other sites

Jao jao Exit rezime, pa ja to bas volim da radim :)
 
evo ga:
 
Coka smorio sa "Get Lucky" :P
 
Kiril Dzajkovski mozda najbolja zurka na festivalu, masa puna pozitivne energije, a on je bas fino setao kroz zanrove, iako je na momente zvucalo kao da je sklepano, dobro je uklopio sve
 
Prodigy preskocio, dosao iza mejna do bine, video kakva je situacija i da moze da se izgine lagano jer masa ne zna gde ce, okrenuo se i otisao na HNS
 
LaG sabio, mada je dosta varirao vajbom i dinamikom (zasto tako Laze druze nas?)
 
Mills odlicno zvucao, malo prodao sa novim stvarima, i debilno je sto poredim sa nastupom iz 2006 al jbg ... inace lol sad gledam te godine 06 su bili i Geta i Pric i Steve Angello :) al su zato bili i Derrick May, Dave Clarke i Technasia, eh...
 
Phase mi je bas dobro legao u to neko 4-5am doba, odlican izbor za HNS
 
Feud bio cool, to sam vise slusao da ispostujem ortaka iz benda, al dzaba kad nismo zavrsili u bekstejdzu sa groupies ribama :(
 
Atoms for Peace su bili do jaja valjda zato sto je sve ostalo na mejnu bila katastrofa. Sad kad slusam kuci pesme su im prosecne i monotone, al tamo je bilo fino
 
Steve Angella sam morao da slusam da bih malo gledao one robote, bacace plamena, pirotehniku i izdrogirane devojke u bikinijima, swe pohvale, onu Dance Arenu su bas pimpovali Tomorrowland-style
 
 
 
Inace, kompletan "UKF na mejnu" je najvece razocarenje, nisam ih slusao dugo i izgleda sam propustio momenat kad su SVI poceli da gotive Skrillex-step, krene prvo neki dram kao, ali dzaba, posle 30 min se smorim...
Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

swe pohvale za absolum prshtanje je bilo i joti sidhu isto kada je izasao i dj cheda haos.

jer si me video mozda imao sam shivu na majici doneo ortak sa ozore haha :P

 

Nisam video tu majicu, ja sam bio u nekom crvenom shorcu na chedi, mozda si ti mene video :) Cheda bog otac, stvarno je sabio

Link to comment
Share on other sites

+1 za prebrutalne klinke na ovom exitu

 

za prodigy standardno je podnosljivo skroz desno  izmedju ona dva drveta ili tu negde, goli shabani uvek na pristojnoj udaljenosti bina taman blizu koliko treba... toliko od mene, subotu i nedelju nisam bio

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam ja to pustio papane jedan :D

opušteno, svi drugi jesu !

 

meni exit bio do jaja.

 

snoop smorio sa 50 centovim i akonovim pesmama, a i ove novije mu nisu nešto. previše je otišao u rnb komercijala biber fazon.

od fatboy slima sam očekivao da će da smori, ali ono što je priredio je bilo van svakih najnižih očekivanja. mogao je opušteno i na radio as stejdžu da pušta sa svojim puć jo henz ap i harlem šejk sranjima.

 

prodidži - onako. bio je skoro identičan nastup kao i na kališu pre koji mesec, i bila je nerealna gužva. otpevali par najpoznatijih sranja, ostatak bila ova nova dabštagod izdrkavanja.

lag bio fin. mils otac raznositelj. skroz mi je prijao. kasnije sam čuo od dosta ljudi da ih je manje ili više smorio, ali meni ona žurka je bila perfektna.

 

na afp nije da sam se nešto preterano proveo, ali su bili dobri. legla mi ta muzika tad.

otišao sam rendom na stiva anđeloa, čuo born slippy i insomniu i odyaomingovao što dalje od arene. posle toga sam otišao na trens da tripujem brzinu. dobar je vajb tamo, ali je masa kritična kritična.

 

nik kejv je rasturio, tbh. ne slušam ga inače, otišao sam rendom jer se drugim ljudima išlo i oduševio me čovek.

pridza sam preskočio kad sam video da je krenuo sa personal jesus remiksom. dubfire odličan! posle milsa, najbolji provod ove godine.

 

čuo sam tu i tamo još nešto, al ništa vredno spominjanja, sem možda skube i ficdžeralda koji su imali fantastične momente.

i mislim da je stejdž koji je najpopunjeniji najviše vremena bio radio as stejdž.

 

vidimo se dogodine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...