Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
On 5/17/2024 at 4:03 PM, dovlagsi said:

au kakva seksoća!

 

izgleda kao nešto napravljeno od lego kockica.

nego mene više zanima ovo dugme što simboliše duvanje vazduha u noge - jel to neka fora da kabriolet nema nijednu drugu opciju već samo da duva dole, dizvineš? 🙂

plus dugme za jačinu koje ima strelice na desno i gore i dole? 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

restilizovani sivik dobija ovo nešto napred na braniku, brt šta je ono, koje droge su koristili? 

 

pa američke 🙂

vidiš da izgleda kao nešto što bi vozili tipični ameri na ulici 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, dovlagsi said:

Isti je Sivik i u Evropi, plašim se da će ovo biti i na EU modelu. Ustvari zabole me, svakako niko neće dati 35k za Sivik 🤷 

ma jasno je da je isti, nego samo komentarišem da su prosto kopirali neki dizajn za ameriku i kao eto vam ga!

Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se dal' smo pominjali ovo kad smo pričali o pozicijama i oblicima novih menjača, ali moram reći da mi ovo deluje kao ubedljivo najgore rešenje koje sam do sada video :)) User Experience u minusu :))

image.png

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

haha volim što sam te žacnuo sa DBX-om 😉

AM već neko vreme voli da tura selektore na centralnu tablu, nešto im se to mnogo sviđa.. zato nisam uzeo DBX, zamis deca krenu da se igraju sa tim! 🤪

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, dovlagsi said:

haha volim što sam te žacnuo sa DBX-om 😉

AM već neko vreme voli da tura selektore na centralnu tablu, nešto im se to mnogo sviđa.. zato nisam uzeo DBX, zamis deca krenu da se igraju sa tim! 🤪

ali ovo nema nikakvog smisla :))

deluje kao da su zaboravili da treba da stave menjač negde 🙂

da ne kažem da postoji dobra šansa da se suvozač zbuni i proba na "D" da prebaci na "Disc" 🙂 ok, siguran sam da ima nekih sistema zaštite da neće da prihvati da ubaciš u rikverc kad voziš 130 na autoputu, but still!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dovlagsi said:

Da glupo je mesto, slažem se. Ali bolje od Teslinog na krovu ili dole kod kapholdera 😁

pa ako je kod kapholdera nekako očekuješ da tu bude, prosto to je mesto gde je menjač pa kao ajde nekako, plus je prirodniji pokret nego da dižeš ruku kao da menjaš stanice.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da mi se dopada, nego da mi je najlepsi mali SUV trenutno cisto gledano dizajnerski, medjutim to je bukvalno poslednja kategorija koju bih vozio, realno bih pre cak i SMART vozio!

Hej bre pa ja sam ovde jedini seljak koji vozi golfa dizela, ne mogu tek tako preko noci da se propederisem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...