Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

http://canadaam.ctvnews.ca/video?clipId=936925&playlistId=1.1303352&binId=1.1265662&playlistPageNum=1

 

... dok gledam ovo, imam malo onaj osećaj nacionalne zaostalosti kao onaj fazon od Borata i kako je kod njih popularan matori Džejms Bond, dal beše Šon Koneri ili Pirs Brosnan.

то је зато што је овај глумац што је глумио Ника, рекао да је он постао политички херој, "симбол слободе и демократије". у тих неколико речи је темељ понижења.

 

овај клип у ствари показује колико је јадан, глуп, испразан и ништа не зна.

Слотера Ника за председника је свемир зека. или ин д педу.

 

овај то не зна. не схвата, а мислим и да не може да схвати.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to čak prva stvar koju je rekao ali dralez gona drašk.

 

Mada ima malo taj vajb kao da smo ga digli u nebesa previše a ne da je prosto random fora u vezi najgledanije serije (jer nismo imali ništa bolje) pre dvaes godina. Iako je lik više u čudu nego bilo šta drugo i možda nije baš skontao najbolje ceo fazon ali ne mislim da je bahat i kako je on došao i pobedio Slobu i zabio američkosrbsku zastavu demokratskog prijateljstva u crno srce socijalizma (slobodna interpretacija draletovog posta :D ). 



PS: mislim da ovo što su lupili u traku dole kako je doneo demokratiju, ima više uticaja na takvo mišljenje nego što je on lik sam dao takav utisak ovim sasvim ok intervjuom.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jesi ti uopste odgledao ceo intervju? Lik je bio dosta humble i vise puta je naglasio da nisu velicali njega nego lika kog je on tumacio

odgovarao sam na Čilijevu konstataciju da se oseća jadno. pokušao sam da zajedno s njim odredim tačan uzrok tome i mislim da nisam pogrešio. Slotera ovde NISU veličali "kao simbol slobode i demokratije", kako on to vidi. kako jedino i može da vidi neko ko dolazi iz S. Amerike u "neku zabit".

 

moraš da živiš ovde i osetiš vajb, što bi Duljo rekao, da razumeš tu specifičnu subkulturu kreiranja društvernih meme-a... po njemu ispade da je on probio slobodu u srpski mrak tokom '90tih... mis'iiimmm... ovde su boravile zvezde kosmičkog statusa, dok on još nije bio ni rođen u svojoj bivšoj koloniji.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...