Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Dobro pekare, možda se sve odigralo odmah tad, mada doduše, otvoren im je bio gepek i sve to. Jedino što mislim da je ovaj drugi lik, tj. prvi kojeg je zabola ova RAV4 ili šta god mnogo gore prošao nego ovaj sa saltom... znam da tu fizika ima dosta udela naravno, ali njega je baš zakucalo, ovaj što je leteo je kao možda bolje prošao.

 

Mada i ovo ronjenje u Dean blue hole meni stvara jezu, plus bajko roni bez opreme i to.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo, ne pratim temeljno ovaj topik, ali [roflmao]

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

iskren da budem, gledao sam neki psiholoski triler i na pola pomislio 'hej, zasto ne bih ukucao 'scuba diving' na youtube-u i odgledao neki klip', odgledao prvi, ovo bilo u related i vratio se gledanju filma kao da se nista nije desilo

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...