Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, cali said:

Lego je zapravo davno prestao da bude primarno proizvođač igračaka. Oni su prvenstveno medijska kompanija: filmovi (Lego Movie namlatio $500m), serije (imaju barem 5 serija trenutno), igre, luna parkovi, pa onda licenciranje za sve moguće i nemoguće stvari.

to ti kažem, jedini način da "prežive" u današnje vreme je da imaju taj koncept. na kraju krajeva i garderoba i još gomila toga. 

mislim, razumem ih, em hoće profit em mora tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
10 hours ago, manson said:

Naj ekonomija sveta...

možda je najekonomija sveta ali je ujedno i naj rat race država sveta 🙂 

nema tu mesta za socijalnu politiku, get rich or die trying fazon.

tako da ovi kvartovi postoje i uvek će postojati a zemlja je toliko velika da će uvek biti delova koji su dovoljno daleko i dovoljno "zaštićeni". 

malo doduše ima i momenta da mi nismo navikli da viđamo ovakve stvari a njima je tamo svakodnevica, pa postoji i ta dimnezija "kulturalnog šoka".

što ne umanjuje ofc stanje na terenu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2023 at 10:10 PM, manson said:

Ccc, koji je tek ovo horor, najgore što će samo da bude gore i ovo će da se širi.

Naj ekonomija sveta...

Odgledao sam dosta klipova gde se ovaj batica samo vozi ili prica sa nekim

https://www.youtube.com/@CharlieBo313/featured

Cini mi se da je by choice i od strane drzava/vlade i samih babuna koji zive ove zivote i da svetlo na kraju tunela ne postoji

Jedino pozitivno u prici je sto segregacija nikad stvanro nije ukinuta i 90% ih je crno : DDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, manson said:

Realno, ko god proziva Šapira, a pogotovu kada laže, treba da dobije plus

 

fora kod ovakvih stvari je što i kad se nešto dokaže fejk, prva vest je obišla toliko više mesta nego što će demanti da uradi, tako da će pola ljudi i dalje da veruje u to.

veoma retko se dogodi da neki demanti postane toliko jači od originalne vesti da uspe da "poklopi" sve (ili makar veliku većinu) onih koji su saznali tu prvu vest.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...