Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

skroz random naletih na neku ribu koja motorom solo zuji svuda po svetu, bas gotivni klipovi. dosta problema koje kao mislis da imas dobijaju potpuno novo znacenje/besmisao kada vidis kako braca nubijci zive (makar i po odeci, stanju kuca, i puteva) i koji je ono survival horor na hardcore tamo dole. rispekt za muda da kao zena, pa jos plava, solo putujes po tim sketchy zabitima

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, evgeniy said:

dosta problema koje kao mislis da imas dobijaju potpuno novo znacenje/besmisao kada vidis kako braca nubijci zive (makar i po odeci, stanju kuca, i puteva) i koji je ono survival horor na hardcore tamo dole.

to je odlicno i potpuno ispravno zapazanje. ovaj klip sto si okacio vidim da vozi po liberiji. mrzi me da trazim jer bmk igraonica, ali jel ima nekih klipova gde vozi po maliju, burkini faso, cadu, nigeru (LMAO) i juznom sudanu? citao sam dosta o tome da je u tim drzavama, a u poredjenju recimo s ovim sto sam video u ovom klipu u liberiji, bukvalno pakao na zemlji sto se tice svakodnevnog zivota i da je borba veoma realna.

btw, mali oftopik. leni rifenstal, poznata po necem drugom, ima dve knjige fotografija (ovde i ovde, recimo) iz sedamdesetih o nuba narodu sa teritorije centralno-juznog sudana. ne nubijci, nego bas tako - nuba. koga zanima tako nesto velika preporuka.

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Opet uzeo da gledam malo one "fabrike" po Pakistanu/Indiji/Bangledešu. Na stranu zaštita na radu. Ali kako sve manje više odokativno rade, na osećaj

Test na 39:10, šta reći dalje 🙂

Nadam se da ove felne ne uvoze kod nas 🙂 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Imam poznanika koji "reparira" alu felne. Drugar hteo da baci dve oštećene felne, jer su bile nebezbedne. Ovaj ga ubedio da pokloni njemu. Nedelju dana kasnije mu nađemo te iste felne u njegovom oglasu, tipa "felne kao čaša, baba vozila tri kruga Hungaroringa pa prešla na friklajmbing".

U životu ne bih kupio polovne alu felne iz random oglasa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cali said:

Imam poznanika koji "reparira" alu felne. Drugar hteo da baci dve oštećene felne, jer su bile nebezbedne. Ovaj ga ubedio da pokloni njemu. Nedelju dana kasnije mu nađemo te iste felne u njegovom oglasu, tipa "felne kao čaša, baba vozila tri kruga Hungaroringa pa prešla na friklajmbing".

U životu ne bih kupio polovne alu felne iz random oglasa.

a tek polovne gume koje su dodatno "našarane" pa su kao nove? :))

Link to comment
Share on other sites

Opet ja sa ovim paki klipovima 🙂 ovaj put ulična hrana 🙂 

Generalno, ovo sve deluje ukusno, da se pravi normalno, ali ovako totalno nehigijenski, kapiram da bih jeo samo da umirem od gladi, mada bih onda umro od nekog trovanja verovatno 🙂 valjda ako se ovako hrane od malih nogu, jača im imunitet? Ono dodješ umoran iz one proizvodnje iz prethodnog klipa, pojedeš nešto od ovoga, ne može ti niko ništa 🙂 

 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...