Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

9 hours ago, Dule_smor said:

Dogodine u Kinsasi!

 

Često kad se vozim tamo pored studenjaka na nbgd vidim ponekog tamnoputog i na fazon sam - brate koja je muka tebe naterala da dođeš u Srbiju da studiraš 🙂

Mislim, kapiram bolje je nego neka kuća od blata bez struje tamo negde gde je, ali kao, al' si se usrećio 🙂 Kapiram pričaju E PA U EVROPI SAM MAMA! :))

ništa hejt, nego mi zanimljivo 🙂

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko je "zanimljiv" al ne znam ni gde bi ga drugo! nemamo "mup pričajte" :))

 

Quote

 

Na video snimku se vidi kako u tuči učestvuje četvorica muškaraca, od kojih je jedan deo njih uoči tuče sedeo u kafiću, u samom centru.

Muškarci su se sukobili na sred ulice, dok su se prolaznici uplašeno sklanjali, a na video zapisu se vide brutalni udarci od kojih je načelnik Interpola na kraju pao na stepenice.

Danilo Stojanović je bivši načelnik Službe za kriminalističko-obaveštajne poslove, dok je Milutin Radovanović, koordinator u direkciji policije.

"Kako se sumnja, juče u jednom kafiću na Vračaru, nakon verbalnog konflikta došlo je do tuče između D. S., M. R. i četrdesetčetvorogodišnjeg pripadnika MUP-a, koji je zadobio tešku telesnu povredu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, odredili su zadržavanje policijskim službenicima D. S. (43) i M. R. (47) zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda", saopštio je MUP.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 minutes ago, manson said:

mučenik i on... jedino još ostalo da se upiša/usere

i umre... mislim da ameri ne bi preživeli rat u ukr i umiranje preCednika u jednoj godini.

ako ovako nastavi ima gore da izgubi midterm od bilo kog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...