Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Жао ми Којота.

Ne gotivim ceo taj rastafaraj pokret, ali blejali smo kad je bio belgrade calling, a i na rok vilidzu, i decko je skroz na mestu. On je pukao kada su se vratili sa one turneje sto su radili sa soulflajem, i neko vreme se unormalio, a sad je bas poceo da loce. Tuzno je sto ovde jos uvek ljudi imaju predrasude o ljudima "sa kosom"

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Не знам, али претпостављам да је зато што има дредове и свира "наркоманску" музику. Осећам да су га пребили неки клинци, који су истриповали да су стрејт еџ, у фазону маму му јебем наркоманску.

Што се мене тиче, поштовање за Којота што фура свој фазон, без обзира на реакције околине - а не као Мохи.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

mrzi me da listam glupe komentare

zasto je dobio batine na koncertu?

Капирам да је зато што је прљао аријевску једрост и слику примерног живота и изгледа ха це скинсима из унутрашњости који су похрлили на пропан са сузама радосницама, а потом добили креативни жар и незадрживу жељу за плесом, понукану милозвучним тоновима који су се орили са озвучења.

Мој wild guess, на основу тога како је то рекао, мислим да није било ништа конкретно као разлог.

едит:

из неког разлога сам искулирао Ребелов пост, не знам како

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Капирам да је зато што је прљао аријевску једрост и слику примерног живота и изгледа ха це скинсима из унутрашњости који су похрлили на пропан са сузама радосницама, а потом добили креативни жар и незадрживу жељу за плесом, понукану милозвучним тоновима који су се орили са озвучења.

Мој wild guess, на основу тога како је то рекао, мислим да није било ништа конкретно као разлог.

едит:

из неког разлога сам искулирао Ребелов пост, не знам како

i prosle godine je bilo mrtvih ispred bine, iako je gan fensi rok klub

scenario

"momci, jel moze to malo lakse? prosuli ste mi pice"

/intercept /harmstring /death wish /pummel /overpower /execute

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Не знам, али претпостављам да је зато што има дредове и свира "наркоманску" музику. Осећам да су га пребили неки клинци, који су истриповали да су стрејт еџ, у фазону маму му јебем наркоманску.

Што се мене тиче, поштовање за Којота што фура свој фазон, без обзира на реакције околине - а не као Мохи.

[roflmao] ma mora da su strejt edz klinci prebili lika koji je svirao u dead ideas ... nisu ga sigurno prebili skinsi ili zeldiji jer su oni bogougodni jelte.

A tek sad videh ovaj deo za mene, a i nije mi jasan, ja ne furam svoj fazon bez obzira na reakcije okoline ili ja ne postujem likove koji to rade? Oba nisu tacna u svakom slucaju, poz.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] ma mora da su strejt edz klinci prebili lika koji je svirao u dead ideas ... nisu ga sigurno prebili skinsi ili zeldiji jer su oni bogougodni jelte.

A tek sad videh ovaj deo za mene, a i nije mi jasan, ja ne furam svoj fazon bez obzira na reakcije okoline ili ja ne postujem likove koji to rade? Oba nisu tacna u svakom slucaju, poz.

Да си слушао шта прича, чуо би да је рекао да су га пребили на ХЦ свирци. Зелдији на Про пеину je конструкција достојна једног Мохија и хвала ти што си се јавио да ме подсетиш колико си оперисан од логичког закључивања.

Део за тебе се односи на то да си сисица, јер си се ошишао, зато што су те гледали намргођено.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...