Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

javio se na fejsu drugu sa pitanjem "je l' ima ova ___ vise od metar i po visine?" (u pitanju je neka cura sa kojom se onako random dopisujem a njegova je koleginica i dobra ortakinja)

sledi odgovor : "e ne znam, mislim da sam malo visa"

nothing-to-do-here-jet-pack-guy.jpg

zasto ljudi dozvoljavaju da im drugi ljudi ulaze/gledaju profil?

Link to comment
Share on other sites

zasto ljudi dozvoljavaju da im drugi ljudi ulaze/gledaju profil?

zasto ljudi odustaju posle takvih neprijatnosti? ako ona ne kapira da ti zelis da joj istovaris kamion, onda nema mozak, verovatno ne zna da ga pusi i bas ne trebas da je jebes, a 90% sanse su da je to, zapravo, napisao tvoj drugar

edit: velika je verovatnoca da i tvoj ortak je zeleo da je tovari, ali je upao u frendzoun cim mu ova kopa po donjem vesu

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Afaik, sutra je posna slava :(

pa jeste, ali u mojoj kući nikad nije praktikovano da se posti kad slava pada sredom i petkom. tako neće ni ove godine, samo da bismo ispali veliki vernici.

pa nema veze brate koga boli kurac :D:D fora je da slaviš da se ljudi najedu :D znaš koliko je dobro kad dođe slava a ti ideš i najedeš se :D:D:D:

izvini što ne osećam duhovnu povezanost sa gospodom i svojim svecom nego obeležavam nešto što je već godinama prosto praznik koji se obeležava gozbom, kao što se i uvek obeležavao.

Link to comment
Share on other sites

ne nerviraj se, verovatno je dobila utehu od tvog ortaka...

joooj bre, u pravu je kojot, samo iz dupeta u usta

izvini što ne osećam duhovnu povezanost sa gospodom i svojim svecom nego obeležavam nešto što je već godinama prosto praznik koji se obeležava gozbom, kao što se i uvek obeležavao.

pokaj se paganine

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

izvini što ne osećam duhovnu povezanost sa gospodom i svojim svecom nego obeležavam nešto što je već godinama prosto praznik koji se obeležava gozbom, kao što se i uvek obeležavao.

ni ja ne verujem u boga i te munje, međutim gotivim slavu zbog tradicije i celog tripa, nekako mi je do jaja gotivan, ali ovde nije poenta u tome. likovi koji na reč "slava" imaju refleks "JOJ HRANA HEHE IMA DA SE OŽDEREM SARMA :DDD:DDD", pošto je izgleda pojam hrane nepoznat ostalih 364 dana u godini, mi se gade ® u najmanju ruku.

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

А што славите славу уопште? Исти резон можеш и на то да примениш.

jer su moji matorci vernici. ali nisu toliki vernici da organizuju posnu slavu jer pada u sredu, više su poštovaoci i nastavljači tradicije. za svetog nikolu se u mojoj kući posti, i oduvek je tako bilo. najradije bi se svi ožderavali, i tako bi verovatno najlakše i bilo, ali takav nije običaj u kući i to je cela poenta.

ni ja ne verujem u boga i te munje, međutim gotivim slavu tradicije i celog tripa, nekako mi je do jaja gotivan, ali ovde nije poenta u tome. likovi koji na reč "slava" imaju refleks "JOJ HRANA HEHE IMA DA SE OŽDEREM SARMA :DDD:DDD", pošto je izgleda pojam hrane nepoznat ostalih 364 dana u godini, mi se gade ® u najmanju ruku.

kapiram te skroz. i ja obožavam slavsku atmosferu. nije meni do prežderavanja, nego je cela familija i rodbina tu, što se nikad ne dešava, pa kad smo svi na okupu nek je obilato. ali sve je to u granicama normalnog. niko se tu ne ožderava da ne može da diše niti ne opija da ne može da hoda. slušao sam dosta sličnih priča i apsurdne su mi.

kapiram ja na šta si ti ciljao, samo sam mislio da i mene stavljaš u te ljude, a to nije. moje oduševljenje sarmom je jer volim sarmu, a i živim sam već dva meseca. dva meseca bez kuvanog. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...