Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Ko je uzeo Warner Bros bundle above the average dobio je bonuse. Proverite pa aktivirajte.

 

Humble WB Bundle - Added Bonuses
Mortal Kombat Kollection 
F.E.A.R 
Gotham City Impostors Free to Play: Professional Impostor Kit 
Guardians of Middle-earth + Smaug’s Treasure DLC 
Batman: Arkham Origins DLC 
Link to comment
Share on other sites

Realno, zbog MK bonusa ga sad vredi kupiti ako neko nije :)

 

qft

ali su prejake ove fore "imate Arkham Origins" u našem storeu, a pomisli čovek, "uuu, sad će lupe i neki popust", kad ono 50$ :D I nije mi jasno što su imali Euro Truck Sim 2 za 6$ na popustu, a sad je fazon 18$, ali i dalje na popustu :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Dodao sam Enhanced Steam i link ka oficijelnom topiku za STEAM predloge.

 

Takođe da vas podsetim da prelistate inicijelni post i podsetite se čega sve ima. Tu prvenstveno mislim na odlični PC Gaming Wiki koji ima detalje oko većine igara, njihovih problema, rešenja tih problema, modova, grafičkih poboljšanja i slično. A tu je i Eurogamerova lista igara koje trebaju da se pojave, kao i Square Enixov CORE servis gde su dodali HITMAN: Sniper Challenge koji možete igrati besplatno u brauzeru.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Sad cu da napravim listu, imam ja tih sajtova dosta shto se tiche steama pa ti vidi neke da dodash. Vecina je oko trejda, pa ti vidi shta cesh dodati.

 

www.tf2outpost.com, na ovom sajtu su najjeftinije igre kad je igra na popustu. 95% rusa radi na outpostu, 3 glavne valute koje se koriste su: Tf2 kljuchevi, Dota 2 kljuchevi, CS:GO kljuchevi. Isto gore desno ima opcija settings, trebalo bi da ukljuchite "Show notes for all trades". Obichno kad bude sale, search igru koja je na popustu i mozete dosta jeftinije proci nego kod nas u regionu. TF2 outpost pisha po amazonu i svim ostalim retail sajtovima, samo treba da nauchite da ga koristite.

 

www.dota2lounge.com, trejdovanje Dota 2 itema i steam igara.

 

www.dota2traders.com, forum za trejdovanje Dota 2 itema, ima system reputacije na njemu.

 

Reddit Dota 2 Trade, forum za trejdovanje Dota 2 itema na redditu.

 

Reddit TF2 Trade, forum za trejdovanje TF2 itema na redditu.

 

Reddit CS:GO Trade, forum za trejdovanje CS:GO itema na redditu.

 

Steam game swap na redditu, trejdovanje Steam Giftova. Za trejdovanje kljucheva potreban vam je jedan confirmed trejd. Za paypal transakcije potrebno vam je 5 uspeshnih trejdova.

 

Oficijelni steamov forum, trejdovanje giftova. Zabranjeno je trejdovanje cd kljucheva i indie bundlova.

 

Razmena igara, nash forum gde sa chlanovima menjate igre za PC. Ima ugradjen sistem reputacije.

 

Steam Sales, sajt za proveru koliko su igre bile na popustu zadnji put.

 

Steam web tools, ruski addon za steam za sve 3 extenzije browsera. Najjachi addon trenutno na planeti, ima direktne linkove do steamrep-a, ruskog sajta za scammera, sourceOP, sredjen inventar i josh mnogo mnogo toga. Ako ste aktivni u trejdu ovaj addon vam je potreban, shtedi dosta vremena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...