Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

e, ali gledam sad na stimu, ovaj Ubisoft vikend, pored raspordaje većine igara, ima 75% popusta za određene franšize. Juče je bio Splinter Cell, danas je Far Cry. Pa gledam, FC3 Deluxe je 7.5€, tako da je možda isplativije uzeti tu istu igru na komad koju hoćeš nego na get games.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

e, ali gledam sad na stimu, ovaj Ubisoft vikend, pored raspordaje većine igara, ima 75% popusta za određene franšize. Juče je bio Splinter Cell, danas je Far Cry. Pa gledam, FC3 Deluxe je 7.5€, tako da je možda isplativije uzeti tu istu igru na komad koju hoćeš nego na get games.

 

Nemam pojma, napravio sam neke kombinacije tako da je kasno vec. Taman da vidim za kasnije kako rade ovi i da li su region locked kljuchevi. Poslao sam ticket vec.

 

Kupio sam AC3 + FC3 + Heroes 6 gold + Gunslinger + random igra.

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ćeš moći gamefly jer mislim da je i dalje sve zaključano uglavnom za SAD i Kanadu samo. Doduše dešavalo se ponekad da daju neke igre besplatno, tada može da se ućari neki kod, ali da se kupi bez VPN-a, teško.

 

Savetujem da se koristi http://isthereanydeal.com/ kad se traži najjeftinija varijanta. Cheap Shark takođe, a na Kinguinu uvek ima iznenađujuće malih cena.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...