Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

haha, znao sam da će ti duša plakati za to 0.74€, ali ja sam to dobio kao notifikaciju kroz IsThereAnyDeal, a izgleda je ipak kod njih bio problem, ne kod Humble Bundle Storea, tako da izgleda da ipak nije moglo da se stvarno kupi za te pare :P

 

Nema veze, uzeh 5x bioshock triple pack za 25 evra, nije losh dan :D

 

Nemam vishe novaca da uzimam, jebem ti novce, nikad ih nemam kad trebaju

Link to comment
Share on other sites

Kada je izašao AC: Revelations, ja budala aktiviram review kopiju igre na svoj, glavni UPlay nalog. Pošto je review kopija bila, rikne ceo onlajn deo igre posle mesec dana i pokreće mi igru u oflajn modu samo i ne mogu da dodam ni dlc ni ništa (to naravno nije nigde bilo označeno u startu ali sam svejedno trebao da znam bolje).

 

Ja reko "fak ol jo" i kupim GOLD varijantu na Stimu posle nekog vremena. I naravno, ne da mi UPlay da aktiviram na svom nalogu, a tadašnja tehnička podrška mi je kao jedinu opciju predstavila da napravim novi UPlay nalog samo za tu jednu igru. Nema brisanja već postojeće igre sa naloga, nema apgrejdovanja iste, itd, itd. Samo novi nalog ili ništa. Pokleknuo sam i napravio novi nalog ali sam ih onda posle toga do dana današnjeg smarao da mi to isprave, nije uklesano u kamenu, valjda može da mi tamo negde u njihovom Evil HQ odšitklira igru sa naloga da mogu da aktiviram normalnu verziju, ono, dvaesprvi vek, digitalni svet, a da nešto ne može.

 

I to prepucavanje "ne može/ma može bre" je trajalo recimo dve godine i to inicijalno oko aktivacije GOLD varijante je trajalo pola godine, malo preko :D Ja sam bio u fazonu "ma to je moje, ja sam platio, kupio, dobio, ako vam kažem da mi brišete, brišite", a oni "jaoj, pa ne možemo" i tako u krug.

 

I najzad kada su "viši nivoi" tehničke podrške pregledali, bilo je "ok, obrisaćemo ti sa naloga aukurac više". Obrišu mi oni, tražio sam i Stimu da mi brišu tu beskorisnu verziju na stimu što imam i to je bilo gotovo za par dana. A ovi carevi iz Ubisofta mi pošlju onda pogrešan kod za igru, pa mi odobre popust od 100% na kupovinu ali opet pogrešne verzije i na kraju mi daju AC:R GOLD kod za UPlay, aktiviram, sve radi. Jebote!


Naravoučenije - ipak korisnik ima kakvu-takvu kontrolu nad kupljenim digitalnim sadržajem, samo treba se iscimati.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...