Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ono sto mene fascinira je da i dalje ima likova koji 10 godina rade neke gluposti, a ima toliko open source projekata na kojima mogu da participiraju a tako se i najbolje uci na konkretnim stvarima. Da je uzeo da radi na 2-3 open source projekta do sada bi imao i kontakte i reference ovako nema nista...

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce igde dobiti posao ako stavis "no' na 'Are you willing to work overtime'

Ne vidim zasto nije, po meni to je ok zahtev ako ostale stvari pokrivas vrlo dobro i dobar si strucnjak toliko bi mogli da ti izadju u susret, meni na primer ne traze nikad da ostajem posle radnog vremena nekad se samo desi da dodje do nekog cluster fucka pa onda ja uletim samo da podesim da radi na failover varijanti ali to mi se desilo jednom u zivotu. Nekad ostanem svojevoljno jer nemam sta pametnije da radim al to je to.

Link to comment
Share on other sites

XELjn.gif

W2keG.gif

TvNtR.gif

Edited by Zuzi
  • Upvote (+1) 1
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...