Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imaju subvencije na porez ovde, za razliku od ju es eja. dzabe je zdravstveno za clanove porodice (kojih je mnogo, jelte), jedino sto se to radi vec x godina unazad, a ovi otkrivaju toplu vodu. Sto se tice je*anja, znam da im ne prijaju nasi momci, drugar je jurcao neke, koje su ga odbile zbog velicine :)

ja sam cuo da su ti misevi iz francuske

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Не, него ми Миља није у мозгу фазон дваес година, а Милића се сетим једном на дину дана

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Isto... brate, Milja, ono, odakle ih izvlači... pri čemu je ona umrla pre par godina ako se ne varam.

Krenuli i kod nas oni kuponi da sečeš pa ostvaruješ popuste, vidim da već penzosi koriste u Maksiju, baš me zanima da li će i u kom periodu da dođe do "punog potencijala" tih kupona kao što je u amerikama.

Link to comment
Share on other sites

A ja jebeno grizem za svaki moguci radni sat. Radim kako math tutor i smanjili mi satnicu na 10h nedeljno, gistro smanjio im se budzet. Mrtva studentska viza sto mi ne dozvoljava da radim van kampusa :(

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Добро је лол, ја идем за по чуке до двајс деветог ноембра и враћам се за чуку фазон, АЈ ЕМ СЕЈВД

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...