Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

samo da potvrdim ov za davanje krvi, ne placate participaciju kod lekara za pregled onih 50 kinti, sifra je 522...ali zato placate participaciju za lekove u apoteci, to ne podleze oslobadjanu

btw, ova hyuna ili kako vec je omg samo zato sto je redhead i azijatkinja, to joj daje +10 na jbj!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

znam da su sve iste

inače, nisam hteo da rizikujem sa gradskim prevozom i one dve kurve što zatvaraju ulice, pa sam išao motorom i smrzao se kao jakovo jaje. sad se oporavljam uz čaj i M&M bombone koje su totalni car :)

Link to comment
Share on other sites

Da posto pevac dying fetusa na primer ubija majku i siluje psa ... ili da nastavim dalje?

И блајнд гардијани не јашу змајеве. Али није баш тако просто кад се ради о социјалном репу, ту је ипак повезанији трип личности извођача и садржине песама јер је музички опус својеврсни манифест, ослоњен више на ''ја имам нешто да кажем'' него на ''уживајте у мојим пјесмама''.

Kad god niste načisto da li je nešto hardkor ili ne, samo se setite da je hardkor skraćeno od hardkor pank, pa ako nešto nimalo ne miriše na pank, onda sigurno nije hardkor!

Е, ал зато имаш и ту линију да хардкор без ''панк'' заиста и подсећа на хоп+метал, тј. на израженију ритмику у односу на хармонију. Нпр. рани ритам нереда би био хардкор панкерастији, а касни би био хардкор металастији (дајмбегасти рифови и те форе).

Inače bili su u Beogradu devedes sedme i hteo sam da idem, al' bio sam mali a nije bilo ni para :(

Ја мислим да сам био и да је било ретардирано и распаднутo = мишн акомплишд!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...