Jump to content

normalne bokserice


Recommended Posts

ja nosim obicno ovakve al se nesto u zadnje vreme razmisljam da predjem na one uze, tripujem se da nije dobro kad sve visi, pa ce mozda da bude fazon kao sa devojkama koje ne nose brus - sa 40 godina muda do kolena ... ima li uopste tu nekog rezona ili lupam samo?

Наравно да нема. :) Мислим, природно је направљено да све виси, капирам да људи пре модерног доба нису ни носили ћега и да су живели нормално. :)

Иначе боксерице носим од основне, мислим да бих умро у оним тесним ћегама.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ja furam samo bjorn borg i tomi hilfiger,ne znam o cemu vi smrtnici pricate poz

kili,cekiraj u metrou,taman mozes da kupis i najbolje carape na svetu,active!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja nosim obicno ovakve al se nesto u zadnje vreme razmisljam da predjem na one uze, tripujem se da nije dobro kad sve visi, pa ce mozda da bude fazon kao sa devojkama koje ne nose brus - sa 40 godina muda do kolena ... ima li uopste tu nekog rezona ili lupam samo?

[roflmao]

slatko se ismejah.... al ono, i ja sam u fazonu tom, uzeo one malo uzhe, znaci nisam bas vakumiro jaja al nije ni da se slobodno shetaju :tf:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

+1 sa ziroke bokserice, koji je to nivo slobode pogotovo leti

jedino sto su sada ostale samo penzoske varijante modela jbg

p.s. za ikea stvari u novom sadu imaju likovi koji se ugradjuju samo 30% na cenu i dovoze iz madjarije

tako je tipa i za h&m i svasta nesto...

jebte likove dovoze televizore iz segedina samo za razliku u povracaju poreza koji zadrze za sebe stocereci led oko 40" usteda skoro 500 evra

ne rszumem, led kod nas je oko 700 e, jel moguce da jr tsmo 200?

i jel ima ikea u segedinu, nisam nasao na ikes sajtu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па лоше си разумео али рецимо да тв који код нас кошта 1500 можес преко сегединаца да узмеш за 1000 :) Они телевизори који су овде 650 они продају за око 450 :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pa ne znam bas, izgledaju lepo i kvalitetno, 250 dinara par :D bukvalno skuplje su one na buvljaku gde je nacrtan penis pa kao ispadne da nemas gace haaa haa haaa

Aaa unistila me ova tema, uopste nisam razmisljao o gacama toliko pre ovoga, sada su postale i ove na meni neudobne, ulaze mi tamo gde ne treba...stvarno cu morati da kupim neke zajebane gace da osetim tu udobnost. Kaze Gruja Tomishu Hilfigera fura pa sam guglovao, prilicno sam se gej osetio kada su izasle slike nagih muskaraca...ali evo nasao sam neke

u6251243112741293464bf1abc20a415.jpg

Hmmm ne izgledaju nesto posebno udobno!

Link to comment
Share on other sites

ne rszumem, led kod nas je oko 700 e, jel moguce da jr tsmo 200?

i jel ima ikea u segedinu, nisam nasao na ikes sajtu.

kada je samsung 40" led kod nas bio oko 1k eur kod njih je bio oko 500 (do pre godinu dve i hrvati su imali tv drasticno jeftinije)

pretpostavljam da je problem sto mi uvozimo iz hrvatske a ovi iz madjarije, kao i xyz stvari

bem li ga, imaju i neke turisticko kupovne ture do segedina gde te kao vode u ikeu, mozda je neki magacin lokalnog tipa, mozda je neki lol autlet, ali zato ima H&M !!!1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uh matori prosle zime u h&m sam klincu kupio za fkin 8 eura odlicne zimske cizmice. Bilo je tolko jeftino da sam mu i odelce kupio :) A super roba

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pa ne znam bas, izgledaju lepo i kvalitetno, 250 dinara par :D bukvalno skuplje su one na buvljaku gde je nacrtan penis pa kao ispadne da nemas gace haaa haa haaa

Aaa unistila me ova tema, uopste nisam razmisljao o gacama toliko pre ovoga, sada su postale i ove na meni neudobne, ulaze mi tamo gde ne treba...stvarno cu morati da kupim neke zajebane gace da osetim tu udobnost. Kaze Gruja Tomishu Hilfigera fura pa sam guglovao, prilicno sam se gej osetio kada su izasle slike nagih muskaraca...ali evo nasao sam neke

u6251243112741293464bf1abc20a415.jpg

Hmmm ne izgledaju nesto posebno udobno!

a kako IZGLEDAJU posebno udobne?:)

realno,dobre bokserice osetis tek kad ih obuces i onda skontas koliko su bolje od bokserica limar,ronaldinjo i slicnih.Ne govorim o tomiju hilfigeru,nego uopsteno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u6251243112741293464bf1abc20a415.jpg

Hmmm ne izgledaju nesto posebno udobno!

LoL imam iste ovakve , i poprilicno su udobne ,nije kurcenje, imam i ralph lauren slicne (kupljene u americi za 18$ , 3 komada nisam burzuj ) ali iskreno one smog uske rastegljive iz new yorkera su mi ultra mega najudobnije ikada , inb4 nije mi ko kikiriki naprotiv HEHE.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...