Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ali tet je odlican

Inace moja sveca je u trenutku emotivne nestabilnosti pre nekih 5 godina tetnula jednoroščića s desne strane pupka, tamo gde ja imam buh operisan. Nakon 2 sata je skapirala da će je matori abrazivom, šmirglom i hiltijem obraditi ako vidi.

Sad možete zamisliti moje naslade kada na placu recimo ja joj za vreme roštiljanja tražim da pogleda mamica jel joj to neka fleka na majičici, pa zašto se po vrućini ne raskomoti u kupaći, pa je kao jurim da se igramo i pa je kao slučajno povučem za majicu.

Kako su sjajne 30 godišnjakinje koje se plaše tate

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa tako nesto i ja kontam, i trudim se, al treba zen za to :D

Увек:)

ali tet je odlican

Inace moja sveca je u trenutku emotivne nestabilnosti pre nekih 5 godina tetnula jednoroščića s desne strane pupka, tamo gde ja imam buh operisan. Nakon 2 sata je skapirala da će je matori abrazivom, šmirglom i hiltijem obraditi ako vidi.

Sad možete zamisliti moje naslade kada na placu recimo ja joj za vreme roštiljanja tražim da pogleda mamica jel joj to neka fleka na majičici, pa zašto se po vrućini ne raskomoti u kupaći, pa je kao jurim da se igramo i pa je kao slučajno povučem za majicu.

Kako su sjajne 30 godišnjakinje koje se plaše tate

Који си деран!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali tet je odlican

Inace moja sveca je u trenutku emotivne nestabilnosti pre nekih 5 godina tetnula jednoroščića s desne strane pupka, tamo gde ja imam buh operisan. Nakon 2 sata je skapirala da će je matori abrazivom, šmirglom i hiltijem obraditi ako vidi.

Sad možete zamisliti moje naslade kada na placu recimo ja joj za vreme roštiljanja tražim da pogleda mamica jel joj to neka fleka na majičici, pa zašto se po vrućini ne raskomoti u kupaći, pa je kao jurim da se igramo i pa je kao slučajno povučem za majicu.

Kako su sjajne 30 godišnjakinje koje se plaše tate

ovo sto si sad opisao zvuci tako idilicno, a posto ti je sveca, kapiram da je bar upola car od zene!

jel singl i jel voli 6-7 god. mladje? :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo je starija. Mislim meni je u isto vreme presmesno, a i zaplakao bih jer mi je ipak sestra. S druge strane ovo je tek pocetak u sta je krenula da se pretvara i osecam se tako nemocno. Da sam bar znao da ce da se tetovira pa da reagujem nekako, bar bih lagano nasao nekog ko bi istu ovu stvar uradio 15 puta bolje. Bar izgleda lako prepravljivo kad jednog dana shvati da je retard :D

Da si rekao da je mladja pa i da razumem, ovako tek nema smisla. :/

Link to comment
Share on other sites

Jeste da su random prosecni stihovi zaljubljenog lika i to sto se ona nalozila je licni stvar jbg, nije da ljude ne tetoviraju svakojake kurce. E sad mene brine jedan detalj. Shooky je napisao da joj je stihove posvetio "maloumnik". Ako je taj maloumnik sadasnji decko to je onda fail. Statisticki su male sanse da ce ceo zivot biti sa njim (pogotovo ako ga Shooky smatra maloumnikom lol) i jednog dana kad raskine sa njim kajace se zbog tetovaze. A i kad upozna drugog momka i on pita o poreklu tetovaze, nece biti najsrecniji zbog toga. Gotivice tu tetovazu sve dok bode gotivila autora tih stihova a to je po mom misljenju fail commitment.

Inace neizmerno sam zahvalan sto ima stariju sestru o/

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Има један ''мајндтрик'' како да се никад не покајеш због тетоваже:)

Мислим, угао гледања на ствари. Ако тет посматраш као што би рецимо посматрао ожиљак на колену који си зарадио кад си пао низ степенице ономад пре пет дина, онда нема проблема. Значи, ни позитивно ни негативно, само као тестамент оф тајм паст фазон. Јер тет то у ствари и јесте. Он је забележено расположење у ДАТОМ ТРЕНУТКУ. Чак и кад си у фазону ''омг желим да урадим овај тет већ двадесет година'', кад га урадиш, он је опет продукт тог тренутка и тог расположења када си ти то урадио. И то је то, ни мање ни више. Ако се више тако не осећаш, боли те курац. Исто тако не падаш више низ степенице, па опет имаш онај ожиљак, није нестао. Тет је ''нешто што се десило'', као што се десило и то због чега си ставио тет. Јел се ложила на тог лика и те стихове тад кад га је ставила? Јесте.То што је тет видљив занавјек, то је нека десета прича, али у принципу, ако се на њега гледа овако, нема места кајању. Заправо, контекст може и да се обрне и да се на рађење тета гледа као на трип да си урадио оно што си хтео, а после, јебига, жањи.

Ботом лајн, не постоје ''повратне ствари''. Тет је манифестационо специфичан и зато је триповит концепт, иначе све што урадиш у животу, урадио си ''за цео живот и не можеш да исправиш''.

Мада, јесте потребно мало твиковати мајндсет да би тет потпуно овако капирао, али није неки проблем.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

moyo, lose sam se ja izrazio, nisam mislio maloumnik, nego eto, nalozeni klinac od 18 godina. Mislim eo ispod prozora mi bleji i grafit radjen iz istih razloga, lol, i meni je prihvatljivo i jedno i drugo, al mi je neprihvatljivo da mi se sestra toliko isprima na to :D

Duljo, tu si potpuno u pravu, i kontam da kad bih se ja istetovirao ne bih se pokajao fazon nikad, makar i mislio da je najretardiranija stvar koju sam ikad uradio, bas iz tih razloga koje si naveo. Ali ono, cisto sumnjam da je sestra u tom fazonu :)

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Tetovirati se je izbor, pasti je slucajan dogadjaj koji se desava nenamerno, na koji ti voljno ne utices.

Небитно, поента је у томе да нећеш да се убијеш зато што имаш тестамент оф падање низ степенице (осим ако није нешто фазон преко целе фаце, али нећеш се тако ни тетовирати:) ).

Гледај на то као на нешто што се десило у неком тренутку, а не да ли си тео или је било случајно. Ето, ако ти је драже, нека буде ожиљак од флајке коју си разбио о вугла кад си био пијани клинац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Морам прво да прођем неки курс за батичарење, капирам да без тог елемента ништа!

А ви господине сте добили почасно место у мом постпису [:D]

Лол форум дебил. Не могу да оставим и Миу и тебе у потпису јер каже ''макс пет лајни текста''. Али то није оно најјаче, ако вратим Миу, не може јер има више од пет, али док нисам едитовао, форум се није сетио да ми је потпис брич оф рулз.

Јебени софтвер који се понаша ко лик - ''нисам видео да ти је дужи потпис'' :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo kao dve tetke na dva šaltera:

šalter 1 - izdavanje potvrda o potpisu - uredno izdaje potvrdu da ti potpis ima šest redova

šalter 2 - prijem zahteva za izmenu potpisa - obaveštava te da ne možeš imati više od pet redova

Link to comment
Share on other sites

moyo, lose sam se ja izrazio, nisam mislio maloumnik, nego eto, nalozeni klinac od 18 godina. Mislim eo ispod prozora mi bleji i grafit radjen iz istih razloga, lol, i meni je prihvatljivo i jedno i drugo, al mi je neprihvatljivo da mi se sestra toliko isprima na to :D

Koliko je starija sestra? Tu ocigledno nesto ne valja cim je bar 4 godine starija od njega, u dobu kada te 4 godine bas znace.

Небитно, поента је у томе да нећеш да се убијеш зато што имаш тестамент оф падање низ степенице (осим ако није нешто фазон преко целе фаце, али нећеш се тако ни тетовирати:) ).

Pa kako nebitno? Naravno da neces da se kajes oko stvari koja se slucajno desila (osim ako nije ono 'eh sto nisam bio pazljiviji'), sasvim je druga prica kad svesno izaberes da sebi nesto ucrtas u kozu. Al ajd, makar tetovaze lakse ukloniti nego oziljke.

Link to comment
Share on other sites

nepunih godinu dana. Razlika je 2 godine, ali je on to pisao pre ko zna kolko :D

I nebitno je. Tetovaza predstavlja zabelezenog tebe u vremenu kad si je radio i ti sa tim ne bi trebalo da imas nikakav problem. E sad, ti mozes da se tripujes i da je ne zelis vise i smatras da si bio dbl sto si je radio iz razloga koji su ti sad neprihvatljivi, ali ne bi trebalo. Mislim recimo ti blejis sad sa ortakom, a uradio si neki random tet pre x godina, i sad krenete da se smejete kakav si kreten bio u to vreme kad si je radio, i to je potpuno isto kao da se smejete tvom kretenizmu u paralelnom univerzumu gde nisi radio taj tet. Samo u jednom slucaju imas zabelezno crtezom, u drugom imas samo secanje, and theres nothing wrong wit it kakav god tet bio.

Poceo sam da wotujem i prolly necete ich razumeti :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...