Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

samo da razbijem neo romantizam, vampiri su oduvek retoski bend onako do bola. ne znam nikoga ko bi isao na njihov koncert

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Фали мала исправка, јесте Џеј Пи Морган финансирао његов рад, али је такође и завртао славину на све од чега се не може профитирати, као што је бежични пренос енергије, бесплатна и доступна свима. Мрзи ме да му шаљем мејл сада, сутра ћу.

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zakomplikovao sebi put bez razloga. Kada sam kupovao kartu pre dva meseca kupim najjeftiniju mogucu :/ I to da bi ustedeo 150$ kupim do Chikaga umest St Louisa (5h kolima je razdaljina, racunao sam da cu uvatiti neki jeftin voz). Sad blejim u Amsterdamu na aerodromu do 8 ujutru kada mi je sledeci let. A i kad sletim u Chikago treba da nadjem prevoz do zeleznicke stanice

Nije mi tesko, cak stavise ja i gotivim da se tako smucam kojekuda ali sam se iznervirao sto sam failovao kada sam kupovao kartu. Kada sam kupovao kartu samo sam video ustedjenih 150$ a sad kad zapravo putujem vidim kolko sam se zajebao. I velike su sanse da cu puci vise nego sto sam "ustedeo" :(

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Cenim da bi me 50e izaslo samo da stignem od aerodroma do samog grada. Vec sam dao 10e za neki sendvic sa ribom kojih bi mogao 10 da pojedem kolko su mali i sok :( Najsigurnije mi je da cekam ovde i trudim se da ne zaspim

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kupio kevi neke karamele za poklon i sve izjeo :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

is it just me ili je ovaj milomir maric tezak retard

pa on je stvarno jebeni degenerik, konstantno menjam kanal i vracam na cirilicu jer imam blagi transfer blama zbog konstantnih poluneprijatnih situacija u emisiji kreiranih njegovim imbecilnim pitanjima, jebote

malopre je pitao ovu ivanu (medalja streljastvo) 'a kol'ka je ta meta' i 'je l' bi mogla medveda da pogodis', a zatim ovu milicu 'je l' se suzdrzis ili moras bas u glavu' uz konstantno lupetanje gluposti

morao sam da se ispraznim malo

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Bio do grada sa ribom, sreo krekija, gužvali se zajedno u busu itakoc.

Kul veče sve u svemu:)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pustih film večeras i kao šta da hapam uz film, ne jedu mi se glupe grickalice i setim se da mi keva donela domaći kravlje-kozji sir, uzeh kutiju iz frižidera i do kraja filma sam pojeo sav sir, ono je nešto najbolje mlečno što sam ikada probao.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vampiri su carevi

SUBOTA JE UVECE A JA NEMAM PARA,SUBOTA JE UVECE GDE JE MOJA MALA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Verovali ili ne, ja sam sinoc imao priliku da se rukujem sa Koletom. HA!

Pozdrav za njega, Kjoota, Nemketa i onog cetvrtog momka kog ne poznajem. :)

Sinoc na BF-u bilo opet dosta dobro. Hladno Pivo odlicni bas, Vlatko standardno ubija gitaru, uvek ga je milina slusati. Rambo je u pocetku poceo da smara, posle je kao bilo zanimljivije, ali nista posebno. Onaj Prodigy tribute nisam docekao, ali me bas zanima kako je to ispalo?

U drugim vestima, odoh u Kucevo na 10 dana, radim neki deciji sportski, odnosno Olimpijski kamp. Bice to interesantna prica sigurno. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

is it just me ili je ovaj milomir maric tezak retard

pa on je stvarno jebeni degenerik, konstantno menjam kanal i vracam na cirilicu jer imam blagi transfer blama zbog konstantnih poluneprijatnih situacija u emisiji kreiranih njegovim imbecilnim pitanjima, jebote

malopre je pitao ovu ivanu (medalja streljastvo) 'a kol'ka je ta meta' i 'je l' bi mogla medveda da pogodis', a zatim ovu milicu 'je l' se suzdrzis ili moras bas u glavu' uz konstantno lupetanje gluposti

morao sam da se ispraznim malo

Ни мени није најјасније све то, не знам дал је дегенерик или намерно ради тролфест...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za studente FTNa koji mozda znaju nesto o tome...

Da li je istinita ova prica da ce biti potrebno 60 bodova za budzet ove godine ???

Znam da je ranije bila ta prica ali nikada nije sprovedena ali sada je Doroslovacki (:@) dekan tako da je ta opcija sada konacno moguca...

:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...