Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ako postoji razlog zasto ne volim ove apgrejdove foruma... to je zbog toga sto mi se sjebe skini uvek !

first world problems

qft

jebeni lajk omfg

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisam otkrio gde se menja titula? E PA OTKRIO SAM ALI NECU DA VAM POKAZEM!!!

Inace, isla je na rtsu kao reklama za olimpijadu koja traje bar 10 minuta, prikazivali su sve i svasta a sve vreme jedna ista muzika, je l neko to video? Koja je to pesma, sada zelim da je nadjem

Link to comment
Share on other sites

Bajkeeeeeeeeee

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se seća neko one slike sa zanimljivih slika, one čiče što bleje u improvizovanom bazenu u traktorskoj prikolici prekrivenoj najlonom, e pa sad je bila reportaža o tom liku na jutarnjem programu rtsa, čovek napravio tako sve i svašta po selu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...